banner3088

Çatalca’ya şehit haberi geldi

Hakkâri Dağlıca’da teröristlerce kurulan hain pusuda şehit düşen askerlerden birinin de Çatalca Belediyesi Zabıta Memuru Mustafa Göçkün’ün amcaoğlu Astsubay Deniz Göçkün olduğu öğrenildi.

Çatalca’ya şehit haberi geldi

Hakkâri Dağlıca’da kurulan hain pusu sonrasında şehit olan askerlerin net sayısı belli olmasa da şehit haberleri ailelere ulaşıyor. Onlardan biri de Çatalca Belediyesi Zabıta Memuru Mustafa Göçkün’e Belediye Başkanı Cem Kara tarafından iletildi. Amcaoğlu olan Astsubay Deniz Göçkün’ün şehit olduğunu haberini alan Mustafa Göçkün gözyaşlarına hâkim olamazken, onu Başkan Kara teselli etti.

Belediye’nin resmi internet sitesinden bir mesaj yayınlayan Kara, “Çatalca Belediyesi Zabıta Memuru Mustafa Göçkün’ün amcaoğlu Astsubay Deniz Göçkün Hakkâri Dağlıca’da teröristlerce yapılan saldırıda şehit olmuştur. Personelimize, şehidimizin ailesine ve ulusumuza başsağlığı diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Çatalca Belediyesi Eylül ayı Meclis Toplantısı’nda da başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve sonrasında özellikle son zamanlarda yaşanan terör olaylarında şehit olan tüm askerlerimiz adına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

1992 doğumlu Deniz Göçkün’ün Haziran ayında mezun olduğu ve Hakkari Yüksekova’da Astsubay Çavuş rütbesiyle ilk görevini yerine getirdiği edinilen bilgiler arasında.Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 17:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzüntülü
Üzüntülü - 5 yıl Önce

Allah eşine dostuna ve akrabalarına yardım etsin. Mekanı cennet olsun.

Çiğdem
Çiğdem - 5 yıl Önce

Bende ailesine Allahtan sabırlar diliyorum.mekanın cennet olsun kardeşim

tülay
tülay - 5 yıl Önce

Ailesine başsaglıgı dilerim rabbım sabır versin

Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan - 5 yıl Önce

Allah ailesine sabır versin. Mekânı cennet olsun.

ayhaan yilmaz
ayhaan yilmaz - 5 yıl Önce

Allah sabirlar verrsin cenneti mekan olsun

çatalcalı
çatalcalı - 5 yıl Önce

Allah onları kahretsin şehidin sen rahat uyu senin yattığını bu toprağa onların cesetlerini bile sokmayacağız.Allah sabır versin. :(

sabit
sabit - 5 yıl Önce

Kanın yerde kalmayacak

Gulhan kahraman
Gulhan kahraman - 5 yıl Önce

Allah aylesine sabir versin mekanin cenet olsun kardesim

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196