banner2920

TeknoSA’dan okul sezonuna özel indirim

TeknoSA, okulların açılmasına kısa bir zaman kala hem velilerin hem de çocukların yüzlerini güldürecek Disney Collection’ın 1’inci yılına özel bir kampanya başlatıyor.TeknoSA, The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği iş birliğinin...

TeknoSA’dan okul sezonuna özel indirim

TeknoSA, okulların açılmasına kısa bir zaman kala hem velilerin hem de çocukların yüzlerini güldürecek Disney Collection’ın 1’inci yılına özel bir kampanya başlatıyor.

TeknoSA, The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği iş birliğinin 1’inci yılını, okula dönüş hazırlıklarına denk gelen 7-17 Eylül tarihleri arasında tüm Disney Collection ürünlerinde yüzde 25 indirim avantajı sunarak kutlayacak.

Aslan Koruyucular’dan Karlar Ülkesi’ne, Mickey ve Minnie’den Disney Prensesleri’ne, Elena’dan Moana ve Arabalar’a kadar Disney’in en sevilen karakterlerinin birbirinden eğlenceli ve rengarenk sırt çantaları, beslenme çantaları, mataraları, defter setleri, oyuncakları ve tekstil dahil tüm ürünleri yüzde 25 indirimle TeknoSA mağazalarında ve "teknosa.com"da tüketicilere sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2253