banner3088

İlan Reklam Vergisinde Süre Uzadı!

İlan Reklam Vergisi Beyanname Verme ve Ödeme Süresi Uzatıldı!

İlan Reklam Vergisinde Süre Uzadı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkisindeki “ana arterlerde bulunan ilan reklamlar” için “beyan verme ve ödeme” süresi, bir defaya mahsus olmak üzere 15 Şubat 2018 tarihi mesai saati bitimine kadar uzatıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, belediye yetkisindeki ana arterlerde bulunan ilan reklamlar için beyan verme ve ödeme süresinin, bir defaya mahsus olmak üzere 15 Şubat 2018 mesai saati bitimine kadar uzatıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada şu şekilde;

Mükelleflerimiz, beyanlarını www.ibb.istanbul adresimizde yer alan e-beyanname linkinden kolaylıkla verebilecekleri gibi, belediyemizin Bakırköy Ek Hizmet Binasında bulunan İBB Gelirler Müdürlüğü’ne şahsen başvurarak da yapabilirler.

Beyan edilen verginin ödemesini beyan verildikten 1 (bir) gün sonra anlaşmalı olduğumuz bankalardan TC Kimlik veya Vergi Kimlik Numaraları ile veya www.ibb.istanbul adresimizde yer alan e-ödeme linkinden yapılabilecektir.

Mükelleflerimiz, İlan Reklam Vergisi ile ilgili bilgileri, İBB Gelirler Müdürlüğü’nün 0212 449 44 48 numaralı telefonundan veya www.ibb.istanbul/gelirler linkinden alabilirler.

Mükelleflerimizin e-beyanname sistemimizi kullanmaları, yoğunluktan etkilenmelerini önleyecektir.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196