Başkan Yılmaz Fenerköy öğretmenleriyle buluştu

banner4243

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Fenerköy Mahallesi Muhtarı Muharrem Eren’in düzenlediği öğretmenler buluşmasına katıldı.

Başkan Yılmaz Fenerköy öğretmenleriyle buluştu
banner3909

Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı ve Fenerköy Mahallesi Muhtarı Muharrem Eren, 25 yıldır düzenlediği öğretmenler buluşmasını bu yıl da gerçekleştirdi. Fenerköy İlkokulu öğretmenleri ve ailelerinin bir araya geldiği buluşmaya Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da misafir oldu. Başkan Yılmaz’ın katılımlarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Fenerköy Muhtarı Muharrem Eren, Allah ömür verdiği sürece bu buluşmalara devam edeceklerini söyledi. 

YILMAZ: “OKULLARIN FİZİKİ ŞARTLARI DAHA İYİ OLACAK”  
Öğretmen ve öğrencilere destek mesajları veren Başkan Yılmaz, “Geleneksel hale gelmiş bu toplantıda bir araya gelmekten mutluluk duydum. Bizler yola çıkarken söyledik, söylemeye de devam edeceğiz. Hizmetlerimizle eğitim camiasındaki çok kıymetli öğretmenlerimizin yanında olacağız. Çocuklarımızın eğitim alanlarını, sizlerin çalışma şartlarını belediye imkanlarını kullanarak daha da iyileştirmeye çalışacağız.

Silivri’de yaşayan tüm hemşehrilerimin yanında olduğum gibi, bir kat fazla da eğitim camiamızdaki hanımefendilerin, beyefendilerin yanında olmak durumundayım. Çünkü Atatürk’ün kurduğu cumhuriyet çocuklarımıza, onlar da sizlere emanet. Hem okullarımızın fiziki şartlarını, hem çocuklarımızın yaz okullarıyla desteklenen eğitim şartlarını, önümüzdeki 5 yıl boyunca kalitesini de arttırarak devam ettireceğiz” dedi.  
Fenerköy Muhtarı Muharrem Eren, katılımları için Başkan Yılmaz’a ve öğretmenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3974

banner3552

banner4321

banner3841