banner3088

Festival Turnuvalarında Kıyasıya Mücadele

Silivri Belediyesi 55. Silivri Yoğurt Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek Tavla, Basketbol ve Plaj Futbolu turnuvaları yoğun katılımla başladı.

Festival Turnuvalarında Kıyasıya Mücadele
Silivri Belediyesi Yoğurt Festivali kapsamında her yıl yoğun katılımla gerçekleşen Tavla, Basket ve bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Plaj Futbolu kıyasıya rekabete ev sahipliği yapıyor. Yoğun katılımlarla başlayan, festivalde geleneksel hale gelen turnuvalara Silivrililerin ilgisi her yıl daha da büyüyor.
 
256 KİŞİ AYNI ANDA TAVLA OYNADI
 
Atatürk Meydanı’nda gerçekleşen Tavla Turnuvası’nda bu yıl da 256 kişi aynı anda tavla oynadı. Hakem heyeti eşliğinde festivalin birinci gününde başlayan turnuvalara birçok yedek oyuncu da katılım göstererek kıyasıya rekabeti sürdürüyor.
 
BASKETBOL TURNUVASINDA 21. YIL
 
Silivri Belediyesi’nin gelenekselleşen Basketbol Turnuvası’nın da, bu yıl festival kapsamında 21.si start aldı. Turnuvada Büyük ve Küçük kategorilerinde 40 takım yarışmaya başladı. Üçüncü günün sonunda turnuvada birinci olan takıma 2.000 TL, ikinci olan takıma 1.500 ve üçüncü olan takımada 1000 TL hediye çeki verilecek.
 
BU YIL İLK KEZ PLAJ FUTBOLU
 
55. Yoğurt Festivali kapsamında bu yıl ilk kez gerçekleşen Plaj Futbolu Turnuvası da başladı. 16 takımın katılım gösterdiği plaj futbolu turnuvası üç gün boyunca Kumluk Mevkii New Port karşısında devam edecek.
 
ÇOCUK ÖZEL ALANLARI ÜÇ GÜN BOYUNCA KORDONDA
 
Çocukların gönüllerince eğlenmesi için festival kapsamında sahil kordonunda özel oyun alanları kuruldu. Aileleri ile birlikte gelerek eğlenen çocuklar için festival süreci boyunca 11.00- 19.00 saatlerinde açık kalmaya devam edecek.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197