banner3088

DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’den Atatürk Havalimanı açıklaması

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ (DHMİ) GENEL MÜDÜRÜ HÜSEYİN KESKİN, “ATATÜRK HAVALİMANI YERLEŞKESİNDEKİ SAHRA HASTANENİN TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE KARGO, GENEL HAVACILIK VE AMBULANS UÇAKLARINA ŞU ANDA OLDUĞU GİBİ ANNEX-14 STANDARTLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE, UÇUŞ EMNİYETİ VE HAVACILIK GÜVENLİĞİNDEN TAVİZ VERİLMEDEN HİZMET SAĞLANMAYA DEVAM EDİLECEK” DEDİ.

DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’den Atatürk Havalimanı açıklaması

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, “Atatürk Havalimanı yerleşkesindeki Sahra Hastanenin tamamlanmasıyla birlikte kargo, genel havacılık ve ambulans uçaklarına şu anda olduğu gibi Annex-14 standartlarına uygun bir şekilde, uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinden taviz verilmeden hizmet sağlanmaya devam edilecek” dedi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin, bin kişilik yapımı süren pandemi hastanesi inşasının da sürdüğü Atatürk Havalimanı’nda ki kargo ve genel havacılık hizmetlerine devam eden piste ilişkin açıklamada bulundu. Konuya ilişkin sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaşımda bulunan Keskin, “Atatürk Havalimanı yerleşkesindeki Sahra Hastanesi inşaatı ile 05/23 pistinden gerçekleştirilen tüm kargo ve genel havacılık operasyonları birbirinden bağımsız olarak kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Hastanenin tamamlanmasıyla birlikte kargo, genel havacılık ve ambulans uçaklarına şu anda olduğu gibi Annex-14 standartlarına uygun bir şekilde, uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinden taviz verilmeden hizmet sağlanmaya devam edilecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212