banner3088

Işıklar SODEM Toplantısı için Ankara'daydı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği Yönetim Kurulu toplantısı için gittiği Ankara’da bir dizi temasta bulundu.

Işıklar SODEM Toplantısı için Ankara'daydı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Başkan Yardımcısı olduğu Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Yönetim Kurulu toplantısı için Ankara’daydı. Toplantı öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya gelen Işıklar, görüşmenin ardından SODEM Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantının ardından ise Işıklar, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yı ve Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı makamında ziyaret etti.

 CHP Liderini ziyaret etti

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret eden Başkan Işıklar, ziyareti ile ilgili şunları söyledi: “13 Ekim’de yapacağımız yerel seçim stratejileri konulu SODEM toplantımız vesilesi ile gerçekleştirdiğim Ankara ziyaretinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret ettim. Kendisine tarım merkezimizin ürünlerinden hediye ederek, Tarım Lisemize davet ettim. Kendisi Türkiye’de büyük ilgi uyandıran projeyi ilgiyle takip ettiğini, memnuniyetle de en kısa sürede ziyaret edeceğini ifade etti.”

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALIN TERİ
ALIN TERİ - 2 yıl Önce

OMUR BOYU DEVLETTEN MAAŞ ALMIŞ BİRİ HIÇ BİR EMEĞİ VE ÇALIŞMASI OLMAMIŞ HEP BEDAVA

banner3092

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196