banner3088

İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu cuma güne yollar boş kaldı

TÜRKİYE'DE KORONA VİRÜSÜN GÖRÜLMESİ İLE BİRLİKTE İSTANBUL TRAFİĞİ TARİHİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR. CUMA GÜNLERİ BÜYÜK YOĞUNLUĞUN YAŞANDIĞI İSTANBUL’DA BUGÜN YOLLAR BOMBOŞ KALDI. YOĞUNLUK BU SABAH SAATLERİNDE YÜZDE 9’A KADAR DÜŞTÜ. BOŞ KALAN YOLLAR HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu cuma güne yollar boş kaldı

Türkiye’de korona virüsün görülmesi ile birlikte İstanbul trafiği tarihi günlerini yaşıyor. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul’da bugün yollar bomboş kaldı. Yoğunluk bu sabah saatlerinde yüzde 9’a kadar düştü. Boş kalan yollar havadan görüntülendi.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını önlemleri çerçevesinde vatandaşlar sokağa çıkmayınca bu durum trafiğe de yansıdı. Her cuma sabahı yoğunluğun olduğu sabah saatlerinde kırmızı alarm verip kilitlenen İstanbul trafiğinde bugün yoğunluk seviyesi yüzde 9 oranına kadar düştü. Normal zamanlarda kırmızı olan trafik yoğunluğu haritası yeşile büründü. Trafiğin en çok yoğun olduğu bölgeler, köprüler, TEM bağlantı yolları ve Mahmutbey kavşağı bomboş kaldı. Zorunluluktan dolayı trafiğe çıkan vatandaşların ise akıcı bir şekilde seyir ettikleri görüldü. İstanbul’un önemli yollarında azalan trafik havadan görüntülendi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196