banner3088

Yüzeysel ilişkilerden uzak, derin duyguların insanı Akrep burcu erkeği

Keskin ve etkileyici bakışları, dolgun dudakları, köşeli çene yapısı ve açık alnı ile Akrep burcu erkeğini tanımak hiç de zor olmaz.

Yüzeysel ilişkilerden uzak, derin duyguların insanı Akrep burcu erkeği

Genel olarak ince yapılı bir vücuda sahip akrep burcu erkekleri ya orta boyludur ya da belirgin derecede uzun boyludur. Yeme, içme, spor, egzersiz gibi sağlıklı alışkanlıklarla çok da arası olmayan akrep burcu erkekleri, özellikle abur cubura olan tutkuları dolayısıyla kolaylıkla kilo alabilirler. Ancak bu erkelerin özgüvenleri yüksek olduğu için kilo da alsalar, aşırı zayıf da olsalar giyim konusunda her zaman modayı takip etmekten geri kalmazlar. Özellikle de koyu renkler ağırlıklı, klasik giyime yönelseler de giyim kuşam konusunda zevkli oldukları için spor giyimi de kendilerine yakışır hale getirirler.

Kesinlikle tutkulu ve kararlıdır!

Akrep burcu erkeği; inadı, hırsı, tutkusu ve kararlılığı ile tanınır. Onlar için bir şeyin önemli ya da önemsiz olması değil, aksine bir isteğinin gerçekleşmesi önemlidir. İstekli, arzulu yapısı sayesinde bir akrep burcu erkeğinin isteyip de elde edemeyeceği pek fazla bir şey yoktur. Özellikle söz konusu bir aşk, bir kadın ise artık mantık devre dışına çıkar ve elde etmek için her yol denenir. İşte bu tutkulu isteğin ve kararlılığın bir sonucu olarak da akrep burcu erkeği elindekinin kıymetini çok iyi bilir, seviyorsa asla vazgeçmez.

Hiç göstermese de çok duygusaldır!

Akrep burcu erkeğinin kararlı yapısından bahsettik. Aslında bu inatçı kararlılığın altında yatan sebep aşırı duygusallıktır. Zira o ne istiyorsa, istediği şeyi çok fazla önemsiyor ve ona bağlanıyordur. Dışarıdan izlendiğinde çok neşeli, eğlenceli tavırlarıyla kimi zaman umursamaz görünen bu erkek, aslında çok duygusal bir aşık, bir dost, bir arkadaştır. Hatta bu duygusallığı çoğu zaman sahip olduklarını kaybetme korkusuna ve karamsarlığa dönüşür.

Çevresine karşı duyarlıdır!

İnatçı yapıları ve ısrarlı tutumları sebebiyle çoğu zaman düşüncesizlik ve bencillikle suçlanan akrep burcu erkeği, aslında bunun tam tersi bir yapıdadır. Sevdiği, değer verdiği kişilere, hatta hiçbir ilgisi yokmuş gibi görünen sokak hayvanlarına, doğal güzelliklere karşı çok duyarlıdır. Akrep burcu erkeği istediğini elde etmeyi sever, ancak bunun için kimseye zarar vermeyi göze alamaz. Çoğu zaman da mahallesindeki, şehrindeki, ülkesindeki olumsuz olaylara karşı ekstra duyarlılığı dolayısıyla istenmeyen durumlarla karşılaşabilir.

Güzel olan her şeye tutkundur!

Kendisini çok seven, beğenen akrep burcu erkeği, her daim güzel olanın peşinden koşar. Kıyafetin, yemeğin, kadının, evin, arabanın, kısacası hayatındaki her şeyin en güzeline sahip olmak isteyen akrep burcu erkeği, her güzel şeyden zevk alır.

Kıskanç ve şüphecidir!

Akrep burcu erkeği; bir şeyi ya da birini istiyorsa, elde etmek için her şeyi yapar, her şeyi feda edebilir. İşte bu şekilde tutkuyla peşinden koştuğu ve elde ettiği şeyler konusunda da aşırı kıskançtır ve her daim şüpheci yaklaşır. Çok mantıklı olmasa da pek çok basit sorundan, durumdan şüphe duyar, araştırır, takip eder ve bu sebeple de hem kendi yaşantısını hem de karşısındakinin yaşantısını cehenneme çevirebilir. Bu bağlamda kimseye güvenmeyen, eleştiriden hoşlanmayan, ancak herkesi de çok sert eleştirebilen akrep burcu erkeğinin güvenini kazanıp onu daha sakin bir ruha kavuşturmak zordur.

Özgür ruhludur!

Akrep burcu erkeği; tutkulu, kararlı ve isteklidir, sevdiği her şeye sıkı sıkıya başlıdır. Ona ait olan her şeyin kontrol altında olmasını ister. Ancak tam da bunların tersi olarak akrep burcu erkeği inanılmaz derecede özgürlüğüne düşkündür. Kendisi arkadaşının, sevgilisini, eşinin yaşamındaki en küçük ayrıntıyı bilmek ve onu yönlendirmek ister, ancak sevgilisi de dahil kimsenin onu yönlendirmesine izin vermez. Ne istiyorsa yemeli, içmeli, yapmalı, sahip olmalı ve etrafındaki kişiler ona tek bir soru bile sormamalıdır. Sorgulandırıldığı, eleştirildiği, kısıtlandığı hissine kapılırsa kısa süre içinde soğuyacak, kaçacaktır. Özgür olduğunda gayet neşeli, canlı, mutlu olan akrep burcu erkeği, en küçük bir kısıtlamada ise dünyanın en huysuz, en sinirli, en çekilmez erkeği olabilir.

Dürüsttür ve dürüstlük bekler, sadıktır ve sadakat bekler!

Bir akrep burcu erkeği sizi arkadaş, sevgili, eş olarak yaşamına aldıysa ona her konuda güvenebilirsiniz. Kendisi sizin bu dünyada karşılaşabileceğiniz en dürüst ve sadık kişilerden birisidir. Sahip olduğu her şeye olduğu gibi size karşı da çok sadık olacak ve sizden de aynısını bekleyecektir. Kendi gösterdiği sadakati karşısındakinden yeterince göremeyen, küçük de olsa bir yalanla karşılaşan akrep burcu erkeği, anında gemileri yakabilir, sizi yaşamından çıkarabilir. Bir akrep burcu erkeği karşısındaki kişinin çok net olmadığını, belirsiz davrandığını, yarı açık bir kapıda olduğunu fark ederse yüzyıllık bir geçmişi de olsa yaşamından siler.

Tam bir anne kuzusudur!

Sevdiklerine karşı tutkulu ve bağlı olduğundan bahsettiğim akrep burcu erkeği, işte bu tutkusunu en çok da annesine karşı gösterir. Hayatına giren ilk kadın olduğu için bütün erkekler annelerine çok düşkündür. Ancak bu erkek akrep burcundansa diğer erkelerin sevgisini üçe, hatta beşe katlamak lazım. Bu bakımdan akrep burcu erkeğinin kalbine giden yolun anneden geçtiğini söylemek yanlış olmaz.

Akrep burcu erkeği ve aşk

Akrep burcu erkeğinin en başarılı olduğu konu, kesinlikle aşktır. Zira o kimi isterse elde eder ve elinde tutmak istediği sürece de kadınlar ondan kopamaz. Çok etkileyici bakışları, neşeli, hareketli, esprili tavırları kadınları kendine aşık etmek için yeterlidir. Çok aşık olmadığı sürece akrep burcu erkeğinin evlenmesi, uzun süreli bir ilişki yaşaması çok da mümkün değildir. Ancak aşık olduğunda da onu bırakması, vazgeçmesi mümkün değildir. Sahip olduklarına sıkı sıkıya, tutkuyla bağlı olan akrep burcu erkeği için söz konusu olan sevdiği ise, her şeyi yanlış anlaşılabilir ve kıskançlık malzemesi olabilir. İşte bu aşırı kıskançlıklar da ilişkileri çıkmaza sürükleyebilir. Tutkusu ve sadakati ile tanına akrep burcu erkeği, sevdiğini mutlu edebilmek, kendine bağlayabilmek için her şeyi yapar.

Akrep burcu erkeğinin en olumlu özellikleri

Akrep burcu erkeğiyle arkadaş, eş ya da sevgili olmanın en güzel yönleri sonsuz sadakat ve tutkulu ilişkidir. Bu tutkusunu yaratıcı fikirleriyle taçlandıran, neşeli tavırlarıyla herkesin gönlünü almayı başarabilen akrep burcu erkeği, sorumluluklarını bilen ve onları harfiyen yerine getiren bir kişi olduğu için çok sevilir ve değer görürler.

Akrep burcu erkeğinin en olumsuz özellikleri

Akrep burcu erkeğinin çok kararlı ve ısrarcı oluşundan bahsetmiştim. İşte bu aşırı tutkulu kararlılık kimi zaman istemeden de olsa yıkıcı sonuçlara yol açabiliyor. Çok seviyor ve fazla sahipleniyor olmaktan kaynaklanan kıskançlık, akrep burcu erkeğinin ilişkilerinde sürekli sorun yaratır. Böyle olduğu için de her ortama uyum sağlamakta zorlanır ve kabul edilmediği hissine kapılırsa intikamcı bir tavır sergileyebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212