banner3088

Anadolu’ya Bayburt Dopingi

Daha önce Hayat Hastanesi’nde görev yapan Cem Bayburt ,Silivri Anadolu Hastanesi’nde bugün itibariyle yeni görevine başladı.

Silivri Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Arkaz yaptığı basın toplantısında ‘Sayın Cem Bayburt hastanemizde göreve başladı.Anadolu hastaneleri olarak her zaman konusunda başarılı becerikli kendisini ispat etmiş arkadaşlarımız ile birlikte çalışmayı önemsiyoruz.Cem bey de  çalışkanlığıyla samimiyetiyle arkadaşlık arasında kurduğu diyaloglarla kendisini ispat etmiş bir yönetici.Güçlerimizi birleştirerek harmanlayarak daha güzel bir hale getireceğiz “dedi.

 

Cem Bayburt ise yaptığı açıklamada şunları söyledi “Ben yaklaşık 15 yıldır sağlık sektöründe çalışıyorum, daha önce İstanbul’daydım.5 yıldır Silivri’deyim.Silivri’nin benim için yeri ayrıdır, hiçbir zaman ayrılmayı düşünmedim.Zaten burada yazlığım olduğunu birçok arkadaşım bilir, iş anlamındaki beraberliğimiz Hayat Hastanesi öncesi bitmiştir.Benim için bundan sonra Anadolu Hastanesi’nin menfaatleri geçerlidir. Anadolu Hastanesi ve Arkaz ailesine yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2012, 20:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2252