banner3088

Bozoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Bozoğlu'ndan 15 Temmuz mesajı

Bozoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

‘Bundan tam 3 yıl önce, vatanımıza ve demokrasimize sinsice göz diken FETÖ ve dış kaynaklı işbirlikçileri tarafından hain bir darbe girişiminde bulunuldu.

Milli ve manevi duygulardan yoksun, bedenleri burada ama beyinleri okyanus ötesinde olan hainler tarafından gerçekleştirilen bu girişim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum. Havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda, havalimanında toplanalım ve bunların o azınlık grubu, tanklarıyla, toplarıyla gelsinler ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar. Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar.” diyerek yaptığı çağrı ile yüreği vatan ve millet sevdası ile dolu milletimiz Çanakkale ruhu ile bu hain girişime karşı kahramanca direnmiş ve darbeye dur demiştir. 
Yaşlısı ile genci ile, Türk’ü, Kürdü, Laz’ı, Çerkez’i velhasıl bu topraklarda yaşayan bütün neferleri ile canlarını hiçe sayarak meydanlara ve kritik alanlara koşarak, tanklara, uçaklara ve tüm ağır silahlara karşı koyan kahraman milletimizin yazdığı 15 Temmuz destanı bütün dünyada takdir ile karşılanmıştır. ‘Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır’ inancı ile milletçe hain darbe girişimine karşı milletçe verdiğimiz mücadelenin 3.yılı münasebeti ile 15 Temmuz Pazartesi akşamı Sayın Cumhurbaşkanımızın iştirakleri ile Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek olan programımıza da bütün hemşerilerimizi davet ediyorum. 
 

Bu duygu ve düşünceler ile, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Demokrasi için birlik ve beraberlik içerisinde FETÖ terör örgütü ve işbirlikçilerine karşı verilen bu mücadelede can veren tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.’
 

Mutlu Bozoğlu
AK Parti Silivri İlçe Başkanı

YORUM EKLE
YORUMLAR
tnr
tnr - 1 yıl Önce

Bu feto denen kişinin olimpiyatlarına giden, salya sümük methiyeler düzen, yan yana pozlar veren beraber iş yapan siyasetçiler ne zaman adalete hesap verecek. Hep fakir fukaraya çöküyorsunuz.

Erdinc Akca
Erdinc Akca - 1 yıl Önce

Milletimizin Kadinlari, Erkekleri, Gencleri, ve Yaslilari, 15 Temmuz gecesi Tanklarin altina yatarak,
Tanklari vucutlariylara durdurarak, tabanca ve Tuffeklere karsiTurk bayraklari ile kosarak, BIR DESTAN
YAZDI.
15 Temmuz gecesi darbe gerisiminde Demokrasiye sahip cikarak,devletin yaninda teroristlere
karsi dimdik duran ve Gazi ya da Sehit olan VATANDASLARIMIZI minnet ve rahmetle aniyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197