banner3088

Eller ile enerji ve şifa vermek için 5 adım

Bedenimizdeki en yoğun enerji noktalarından biri ellerimizdir. Ellerimizde hem kendi bedenimize hem de başkalarına iyi gelecek enerji ve huzur vardır. Bedenimiz enerjiyi bir noktaya doğru verebilecek kapasitede donatılmıştır.

Eller ile enerji ve şifa vermek için 5 adım
  1. Adımda ellerimizdeki enerjiyi fark edelim.

1.Adım
Enerjiyi anlamak ile başlayalım. Canlı veya cansız her varlık temelinde enerjidir. Çünkü atomlardan yani enerjiden oluşmuştur. O halde bu evren bir enerji evren diyebilir miyiz? Kesinlikle diyebiliriz. Enerjiyi anladığımızda ellerimizin güçlü bir enerji ve şifa verici gücü olduğunu göreceksiniz.

2. Adım
Ellerinize yoğunlaşın. Ellerinizi birbirine değmeden alkışlar pozisyonda tutun ve şaşırtıcı bir şey hissedeceksiniz. Eğer yoğunlaştıysanız elleriniz arasında temas olmamasına rağmen bir ısı (enerji) alışverişi olacağını göreceksiniz.

3. Adım
Enerjiyi yönlendirmek. Ellerinizdeki enerjiyi bedeninizde enerjisel olarak sıkıntılı olduğunu düşündüğünüz yere temas olmadan yaklaştırın ve ellerinizden enerjinin akışına izin verin. Bir süre sonra bedeninizde bir gevşeme ve rahatlama hissedeceksiniz.


4. Adım
Ellerinizdeki enerji için ellerinizi ılık su ile bir süre yıkayın. Bu suyun ellerinizde güçlü bir enerji akışı sağlamasına yarayabilir.

5. Adım
Ellerinizde enerjiyi hissettikten ve kullandıktan sonra enerjinizin tekrar yenilenmesi gerekir. Bu süreçten sonra enerjinizde bir yükselme yaşarsınız. Ellerinizdeki enerjiye odaklandığınızda enerjiniz arttığını göreceksiniz. Dr. Franz Anton Mesmer (19. yüzyıl) hastalarını önce mıknatısla tedavi ederken fark etti ki elleri ile hastalara enerji verebiliyor. Hastalarına elleri ile şifa verdiğini iddia etmiştir. Günümüz modern hipnoterapinin temellerini atan bir doktordur.

Bu bir alternatif terapi yöntemidir. Herhangi bir rahatsızlığınızda doktorunuza başvurunuz.

www.bilgierdemdir

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 15:32

Şenay Kobak

Şenay Kobak


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196