banner3088

“Engelsiz balonlar” gökyüzüyle buluşturuldu

10- 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)’nde özel bir program düzenlendi. Özel bireyler, aileler ve katılımcıların interaktif olarak oyunlara dahil olmaları programa ayrı bir renk kattı.

10- 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)’nde özel programa Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, CHP ilçe başkanı Suna Göçengil, AK Partili yöneticileri, Kadın Girişimciler derneği yöneticileri, kamu kurum kuruluş yöneticileri, STK ve oda temsilcileri ,özel bireyler, aileleri ve davetliler katıldı.

Okul Müdürü Nazım Öztürk misafirlerini okul girişinde karşılarken Okul öğretmenleri tarafından hazırlanan ve İbrahim Orçin’in müzikleriyle doyasıya bir gün yaşayan özel bireyler, engelsiz balonları gökyüzü ile buluşturdu.

Hazırlanan birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlara davetlilerde katılım göstererek özel bireylerin coşkusu ve mutlulukları görülmeye değerdi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196