banner3088

Gülen'den 17 şehit için taziye

Fethullah Gülen, 17 Mehmetçiğin şehit olması üzerine bir taziye mesajı yayınladı.

Gülen'den 17 şehit için taziye
Tüm Türkiye'yi yasa boğan, Siirt'te askerleri taşıyan helikopterin düşmesi sonucu 17 Mehmetçiğin şehit olması haberi üzerine Fethullah Gülen'den taziye mesajı geldi.

GÜLEN'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Gülen yayınladığı taziye mesajında, güvenlik güçlerine ve komutanlara başsağlığı diledi, şehitlerin aile ve yakınlarına ise sabrı cemil niyaz etti. İşte Fethullah Gülen'in taziye mesajı:
 
"Aziz milletimizin her türlü felaket ve fitneden uzak olmasi için dua edip, sükunetli gunlerin yolunu gözlerken, Siirt'ten gelen 17 şehit haberiyle iki büklüm olduk. Arkadaşlarının yardımına giderken helikopterleri düşen ve şehadetle şereflenen askerlerimizin acısı, milletimizin bütün fertlerinin kalbinde büyük bir kedere dönüştü.

Allah'ın inayetine olan itimadımızla şekavetle köpürüp duran bu hercümercin çok yakın bir gelecekte yok olup gideceği ümidiyle, bu elim hadiseleri ilahi birer ikaz kabul edip istiğfar ve duaya duruyor, kaderin milletimizin yürüdüğü yollara su serpeceği mübarek günlerin çok uzak olmadığı inancını besliyoruz.

Terör fitnesini memleketin bağrından söküp atmak için bir an bile gözlerini kırpmadan azim ve kararlılıkla mücadele eden güvenlik güçlerimize, onun fedakâr ve kahraman komutanlarına başsağlığı diler, şehitlerimizin aile ve yakınlarına sabrı cemil niyaz ederim."

M.Fethullah Gülen 
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2012, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196