banner3088

Işıklar Hemşehrileriyle Bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar her bayram olduğu gibi bu bayram da ekip arkadaşlarıyla birlikte mahalle ziyaretlerinde bulunarak hemşerileriyle bayramlaştı.

Işıklar Hemşehrileriyle Bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kurban Bayramı boyunca ilçe genelindeki mahalleleri dolaşarak, esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Işıklar’a gerçekleştirdiği ziyaretlerde, CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri ile İl Genel Meclis Üyeleri ve mahalle sorumluları eşlik etti. Hemşerileriyle bayramlaşarak sohbet eden Başkan Işıklar, bayram boyunca Gümüşyaka, Çanta, Değirmenköy, Büyükçavuşlu, Selimpaşa, Ortaköy, Kadıköy ve Gazitepe Mahalleleri ile yöre derneklerini ziyaret etti. Işıklar, bayram boyunca ziyaret ettiği her yerde vatandaşlara çikolata ikram etti.

 

PARTİLİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Örgütü’nün bayramın 2. günü ilçe binasında düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına katılan Başkan Işıklar, tüm partilileriyle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı. Saat 11.00- 13.00 saatleri arasında gerçekleşen bayramlaşma programına belde ve mahalle temsilcileri de dâhil olmak üzere çok sayıda partili katıldı.

 

ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

İlçe genelinde yaptığı ziyaretlerde kahvehaneleri, yöre derneklerini ve esnafı dolaşan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, gittiği her yerde yakın ilgi gördü. Silivrili hemşerileriyle kucaklaşarak bayramlarını kutlayan Başkan Işıklar, büyüklerin ellerinden öptü, küçüklere de harçlık vererek bayramlarını kutladı. Bayramların birleştirici bir tarafı olduğunu ifade eden Başkan Işıklar, hemşerilerine barış ve huzur içinde geçirecekleri nice bayramlar diledi.

 

 
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2012, 23:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2251