banner3088

SİAD “Tebrikler, Başarılar, Teşekkürler”

Silivri Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu, yerel seçim sonrasında kesin olmayan sonuçlara göre Silivri Belediye başkanı seçilen Volkan Yılmaz’ı tebrik, Eski başkan Özcan Işıklar’ı teşekkür etti.

SİAD “Tebrikler, Başarılar, Teşekkürler”

Yazılı olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Öncelikle 31 Mart 2019 günü yapılan seçimlerde Silivri ‘li seçmenlerin güvenine mazhar olan Cumhur İttifakı Adayı Sn. Volkan Yılmaz ‘ı başarısı dolayısıyla yürekten kutluyoruz.

Çok önemli başarılara Silivri adına imza atacağına inanıyoruz ve her başkanımızın yanında olduğumuz gibi bundan böyle de karşılıksız olarak yeni başkanımızın yanında olacağımızı teyit ediyoruz.

Çok yapılacak iş, çok gidilecek yol var.

Yeni başkanımız ve ekibine; Silivri’nin İstanbul gibi nadide bir şehre yakışır bir ilçesi olması için yapacağı tüm işlerde kalbi olarak başarılar diliyoruz.

Bugüne kadar ki hizmetleri için eski Belediye Başkanımız Sn. Özcan Işıklar ve ekibine teşekkür ediyoruz.

31 Mart öncesi her üç adayımızın da kendilerine yakışır vakur ve hoşgörüyle yürüttükleri seçim kampanyalarında ki titiz üslupları için tek tek teşekkür ediyoruz.

Gerek Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. Mutlu Bozoğlu ‘na, gerek CHP İlçe Başkanımız Sn. Suna Göçengil ‘e, MHP İlçe Başkanımız Sn. Zafer Yalçın ‘a ve gerekse DSP İlçe Başkanımız Sn. Hüseyin Dertop ‘a verdikleri emek için teşekkür ediyoruz.

Seçilenler ve seçilmeyenler demokrasimiz için mücadele verdiler, onları da kutluyor ve hizmetin görevde ya da görev almaksızın devam etmesi gerektiği düşüncesinde olacaklarına inandığımızı vurgulamak istiyoruz.

Sn. Volkan Yılmaz Başkanımızın önderliğinde meclisimizi oluşturan tüm meclis üyelerimize canı gönülden başarılar diliyoruz.

Tarım işçisiyle, sanayi personeliyle, işvereniyle, müdürüyle, kamu personeliyle, memuruyla, esnafıyla, çocukları, gençleri ve yaşlılarıyla Silivri için, ülkemiz için el ele vererek neler yapabileceğimizi gösterme zamanıdır.

Hep birlikte Türkiye ‘yiz, Silivri olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin tüm fertlerine güzel günler diliyoruz.

Yeni başkanımızın; Allah yar ve yardımcısı olsun, başarılarını daim kılsın.

SİLİVRİ SİAD YÖNETİM KURULU

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196