banner3088

Telekom yetkilileri harekete geçti

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom ile yaşanan sorunları bir basın bülteniyle kamuoyuna duyuran Silivri İşadamları Derneği Başkanı Hakan Kocabaş’ın bu açıklamasına Büyükçekmece Türk Telekom Bölge Müdürlüğü duyarsız kalmadı.

Telekom yetkilileri harekete geçti
Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom ile yaşanan sorunları bir basın bülteniyle kamuoyuna duyuran Silivri İşadamları Derneği Başkanı Hakan Kocabaş’ın bu açıklamasına Büyükçekmece Türk Telekom Bölge Müdürlüğü duyarsız kalmadı.Her hafta Salı günü toplanan SİAD Yönetimi bu hafta Türk Telekom ile İSKİ Bölge Müdürlerini ağırlayacak.

SİAD Üyelerinin ve İlçedeki vatanların Türk Telekom ile yaşanan sorunları gözler önüne seren Dernek Başkanı Hakan Kocabaş, Türk Telekom yetkilerini göreve davet ederek, bu iletişimsizliğe son verilmesini talep etmişti. Kocabaş’ın bu sitemkâr çağrısı üzerine, Büyükçekmece Türk Telekom Bölge Müdürlüğü yarın sabah Sanayici İşadamlarıyla bir araya geliyor.  Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün yanı sıra İSKİ Bölge Müdürlüğü yetkililerini de ağırlayacak. İSKİ ve Türk Telekom Yöneticileri ile SİAD Yöneticileri, İlçede Telekom ve İski ile ilgili yaşanan sorunlarla ilgili istişarede bulunacak. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 22:20
YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196