banner3088

Yalçın “Hainleri bir kez daha lanetliyorum”

Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın,15 Temmuz darbe girişiminin 3.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yalçın “Hainleri bir kez daha lanetliyorum”

MHP İlçe Başkanı Yalçın mesajında “Fetullahçı terör örgütü mensuplarının 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirmeye çalıştıkları hain darbe girişiminin üzerinden 3 yıl geçti. 15 Temmuz gecesi yaşanan bu alçakça girişim, Türk milletinin ortaya koyduğu büyük bir kahramanlık destanıyla bozguna uğratılmıştır. Devletin imkanlarını adi yöntemlerle ve acımasızca millette kullanan vatan hainleri bir kez daha lanetliyorum “dedi.

Sözlerine” Darbe girişiminin ilk dakikalarında demokrasiye olan inancını ve bağlılığını beyan eden Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin duruşu ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ anlayışının somutlaşmış örneğidir. Ülkücü Milliyetçi Hareket’in mensupları mevzu bahis vatan ve millet olduğunda hesapsız ve plansız bir şekilde üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiştir, getirmeye de devam edecektir. Demokrasimize ve devletimizin birliğine kasteden hainler ve onların işbirlikçiler bilmelidir ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti bölünmez bir bütündür.

Yalçın “Bu uğurda gözünü kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 16:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
arif
arif - 1 yıl Önce

zafer yalçın bey,teröristleri ,darbe girişiminde bulunanları lanetliyorsunuz,ama terörü darbe girişimini destekleyenlerle yanyana oturuyorsunuz...beraber bilmem ne pilav gününde bir araya geliyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212