banner3088

Nitelikli dolandırıcılık

Dış görümüne önem veren kadınlar için üretilen destekli sutyen, korse, popo kaldırıcı derken şimdi de karşımıza bacak incelten çoraplar çıktı. Japon harikası olan bu çoraplar üretildi.”Flaseek” markası altında üretilen bacak inceltici çoraplara bir bakalım.

Nitelikli dolandırıcılık

Güzellik kavramı bedenle orantılı olup,  sağlığımızın önüne geçmesinin bedeli çok ağır ödenecektir...!

Bu tarz ihtiyaçları gidermeden önce, mutlaka bir hekime danışılması taraftarıyım. Bacaklara bir baskı söz konusu ve bu kan dolaşımını ne yönde etkileyecek. Özellikle genç kızlar çok dikkat etmesi gerekiyor. Onlar daha fiziksel gelişimlerini tamamlamadan giymeleleri sağlık ve gelişim açısından tehlike arz edebilir.

Genç kızlarımızın dış görünüşü, giyim kuşam yerine, daha çok, fiz iken beynen,kalben ve ruhen görünüşlerini dikkate alınması gerektiğine inanıyorum.

Lütfen genç kızlarımızı olduğundan daha büyük göstermekten vaz geçelim...Bırakalım çocukluklarını yaşasınlar zira ömürlerin sonuna kadar yetişkin olarak yaşayacaklar...

Dolapları değişik kıyafetler ve değişik makyaj malzemeleri yerine,kitaplarla dolduralım...

Bedenleri tok olup beyin ve ruhları boş kalmaları,bu hayatı acı ve büyük kayıplar içinde yaşayacakları anlama gelir...

Onlara en büyük desteğimiz, bu "hayat denilen savaş arenasında" beyinlerinle bilgilerinle adil bir şekilde savaşabilmeyi öğretmektir...

SEVGİyle kalın...

Chenay Kobak

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 15:32

Şenay Kobak

Şenay Kobak


İletişim Hesapları
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196