banner3069

Kültür Merkezi Kayıt Dönemi Başlıyor

Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için hazırlıklara başladı. Yeni açılacak kurslarla birlikte 22 ayrı branşta, ücretsiz hizmet verecek olan Kültür Merkezi’nde kayıtlar 1 Eylül’de başlıyor.

Kültür Merkezi Kayıt Dönemi Başlıyor

Yediden yetmiş yediye tüm Silivrilileri kültür ve sanatla buluşturan Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için kayıtlara başladı. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın her evden en az bir kişinin eğitim almasını hedeflediği Kültür Merkezi’nde kurslar 1 Ekim’de başlayacak.

 

1’İ YENİ, 22 BRANŞTA EĞİTİM

Bu yıl açılacak olan Kanun kursu ile birlikte Kültür Merkezi yeni eğitim döneminde; Gitar, Keman, Ud, Bağlama, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Yetişkin Resim, Çocuk Resim, Bale, Arjantin Tango, Plates-Step-Aerobik, Ebru-Vitray-Mozaik, Hat, Ahşap-Seramik-Cam Boyama, Takı Tasarım, Ahşap Rölyef, Yetişkin Tiyatro, Çocuk Tiyatro, Halk Oyunları ve Klarnet olmak üzere 22 ayrı branşta akademik eğitmenler tarafından ücretsiz kurslar vermeye devam edecek.

 

KAYITLAR 16 EYLÜL’E KADAR DEVAM EDECEK

Marmara Plazada hizmet veren Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için kayıtlara 1 Eylül’de başlayacak. 16 Eylül’e kadar devam edecek olan kayıtlarda yeterli sayıya ulaşılınca sınıf açılacak.

 

IŞIKLAR DAVET ETTİ

İlçede sanata ve kültüre olan ilgiyi arttırmayı hedeflediklerini belirten Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “İlçemizde çocuklarımıza, gençlerimize ve yetişkinlerimize yönelik olarak başlattığımız çalışmalarımızla, bölgede sanata ve kültüre olan ilgiyi arttırmayı, düşünen ve üreten bireyleri bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Ben tüm ebeveynleri, çocukları ile birlikte Kültür Merkezi’mize davet ediyorum” dedi.

 

 
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2012, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2252