banner3088

Kiraz Mevsimi 16. bölüm Fox TV'de yayınlanacak!

Kiraz Mevsimi 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizi yeni bölümüyle 25 Ekim Cumartesi günü ekrana geliyor.

Kiraz Mevsimi 16. bölüm Fox TV'de yayınlanacak!

 Kiraz Mevsimi'nin yeni bölüm fragmanını merakla bekleyenler için güzel haber. Dizinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin sevilen dizisi Kiraz Mevsimi 25 Ekim’de yeni bölümüyle ekranda olacak.

 
YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
 
Öykü, yaşadığı sıkıntıların ardından güzel bir güne uyanır. Evlerini geri almışlardır. Artık yapması gereken sadece çalışmaktır. Derin’in iş teklifini değerlendirir. Derin ve Öykü birlikte bir gün geçirirler. Ayaz'ın ise onları tek başlarına bırakmaya niyeti yoktur. Şeyma, Mete’nin kendisini aldattığını düşünür. Düşmanı olan bu kızla tanışmak ister.
 
KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONUSU:
 
Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki başlar.
 
TWİTTER'DA KONUŞULANLAR...
 
Kiraz Mevsimi ve A Gentleman's Dignity arasındaki benzerlikler neler? Türkçe'ye 'Centilmenler Kulübü' olarak çevirilen Güney Kore dizisinin ana karakterleri, Kiraz Mevsimi'ndeki karakterlerle benzeşiyor mu? Kiraz Mevsimi'nin konusu ve hakkında Twitter'da konuşulanlar..
 
Centilmenler Kulübü liseden beri arkadaş olan 40’lı yaşlarda dört erkeğin hikayesini anlatıyor. İnişli çıkışlı iş ve aşk hayatları ile baş etmeye çalışan bu arkadaşalar her sorunla baş etmenin bir şekilde yolunu bulmaktadırlar.
 
Dizide 41 yaşına gelmiş Kim Do Jin karakteri Tae San ile ortak olduğu kendilerine ait bir mimarlık şirketinde çalışmaktadır. Daha önce 3 kere iflas bayrağını çekmiş ama hiç yılmamıştır. Azimli olduğu kadar küstahtır çünkü SEO Yi Soo’ya verdiği cevaplar ile başlarda onu epey kızdırır fakat sonra ona deli gibi aşık olacaktır. Hatta onu tavlamak için bin bir takla atar. Dizideki hikâyelerin çoğu onun ağzından anlatılır.
 
Kim Ha Neul’un canlandırdığı Seo Yi Soo ise 30 yaşlarında ve annesi tarafından terk edilmiş. Yine de yılmamış ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için durmadan çalışmış. Uzun zaman platonik bir aşk beslediği kişi en yakın arkadaşı Se Ra ile beraber olmaya başlayınca onu unutmak zorunda kalmıştır.
 
Dizinin 4 ana karakterinden biri olan Tae San mimarlık şirketinin diğer ortağıdır. Kibirli ve mükemmeliyetçidir. Yi Soon’un kendisine aşık olduğunu öğrenemeden Se Ra ile bir ilişkiye başlar. Sürekli kavga ederler fakat çok da eğlencelidirler.
 
Hong Se Ra, Tae San’a aşık olana kadar erkeklerle ilişkisi sıkı fıkı olan birisidir. Sürekli kavga etseler de her seferinde Tae San onu yola getirir. İyi ama yeterince gıcık birisidir.
 
Kiraz Mevsimi 15. bölümde neler olmuştu?
 
Öykü, çizimleri değiştirip, defilesini baltalayanın Şeyma olduğunu öğrenir. Öfkesine hakim olamayan Öykü, zararlı çıkar. Bütün defile, Öykü ve Şeyma’nın kavgasına herkesin şahit olmasıyla mahvolur.
Evini geri alamayan Öykü, başka bir kötü haberle sarsılır. Çıkarıldıkları evlerine yeni kiracılar taşınır. Ayaz ve Öykü, kiracılardan kurtulmak için türlü oyunlar kurarlar. Öykü, defilede olanlar için Önem’den özür diler. Öykü’yü affetmeye niyeti olmayan Önem’in ise başka bir planı vardır.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2014, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3212