banner3088

Altınkök: 'Miting gibi açılış yaptık'

İYİ Parti Silivri Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Altınkök, genel merkez binası açılışıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türkiye İYİ olacak. Miting gibi açılış bunun en güzel göstergesi. Partili ve partili olmayan binlerce kişinin katılımıyla açılışımızı yaptık. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Altınkök: 'Miting gibi açılış yaptık'

İyi Parti, Ankara'nın Çankaya ilçesi, Mustafa Kemal Mahallesi, 2120. Cadde'de bulunan Genel Merkez binasının açılış töreni miting havasında gerçekleştirildi. İyi Parti Silivri Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Altınkök, 35 kişilik bir ekiple genel merkez binası açılış törenine katıldı. Törene binlerce İyi Parti gönüllüsünün yer alması dikkat çekerken, Türkiye'nin dört bir yanından gelen partililer açılışa eşlik etti. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, tören alanına geldiğinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasından sonra açıklamalarda bulunan Meral Akşener, partisi ve ülke gündemi üzerine yaptığı konuşmadan sonra partiye katılan belediye başkanlarına rozet taktı. Bilecik Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Mersin Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Çanakkale Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, Antalya Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe, Afyon Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Afyon Dereçine Belediye Başkanı Aykut Okumuş ve Nevşehir Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy İyi Parti'ye katılan belediye başkanları oldu. Dualar ile kurdelesi kesilen genel merkez binası resmen açıldı.

ALTINKÖK: ADETA İNSAN SELİ 

İyi Parti Silivri Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Altınkök, açılış sonrası yaptığı değerlendirmede, "Partimizin genel merkez binası hayırlara vesile olsun. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in dediği gibi Türkiye İYİ olacak. Ülkemizin her bölgesinden gelen partili ve partisiz birçok insan Çankaya'daki genel merkezimizin açılışına katıldı. Türkiye'nin şahit olduğu bu manzara ile miting havasında açılış yaptık.  Silivri'de teşkilatlanma çalışmalarımız üzerine değerlendirmeler başladık. Varlığımızı hissettireceğiz. Silivri İYİ olacak, İstanbul İYİ olacak ve Türkiye İYİ olacak" dedi. 

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196