banner3088

Silivri Vatan Partisi’nden Basın Açıklaması

Silivri sahiline stant açan Vatan Partisi Silivri İlçe Başkanlığı, imza kampanyasının yanı sıra bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Yapılan açıklama ise şu şekilde;

Silivri Vatan Partisi’nden Basın Açıklaması

Değerli Silivri halkımız,

Emperyalizm Suriye halkını sekiz yıldır piyonları terör örgütleri aracılığı ile canından yurdundan ederken İslamiyet’in kutsal kandil gecesi 103 füze ile doğrudan Suriye’ye saldırmıştır. Saldırma gerekçesi ESAT’IN halkına kimyasal silah kullandığını halkını öldürdüğünü göstermiştir. Bu bir kara propaganda koca bir yalandır.

Psikolojik savaş aygıtları devreye girmiş basın ve medya yolu ile tüm dünya bu yalana inandırılmak istenmiştir. Maalesef ülkemizde başta iktidar ve muhalefet olmak üzere kara propagandaya alet olmuşlar Suriye’ye yapılan saldırıya destek vermişlerdir.

Vatan Partisi 8 yıl öncede Suriye’de yapılan saldırıya karşı çıktı bugünde kara propagandaya alet olmayarak ülkesinde vatan bütünlüğünü sağlama mücadelesi veren Suriye yönetimine destek vermiştir.

BEŞAR ESAT emperyalizme karşı vatanını savunan bir kahramandır. Kimyasal silah kullandığı emperyalist yalandır.

Amerika daha önce IRAK’TA, LİBYA’DA, MISIR’DA yaptığı katliamları şimdi SURİYE’DE yapmaktadır hedefte TÜRKİYE VE İRAN vardır.  TAYYİP ERDOĞANLAR kararlı ve tutarlı bir yönetim göstermemektedirler. TÜRKİYE ivedilikle bu iktidardan kurtulmalı milli bir hükümet ile emperyalizme karşı bölge ülkeleri ile sağlam bir cephe oluşturmalıdır.

Vatan savaşını başarıya götürecek olan milli hükümettir Vatan Partisi burada olmazsa olmaz öncü kuvvettir. Amerika TSK’nın yapmış olduğu “Fırat Kalkanı” ve “Zeytin Dalı” harekatları ile bölge planları bozulmuş yenilmiş ve batı Asya’dan gidecektir ihtiyaç olan milli bir hükümettir.

Vatan Partisi Silivri ilçe örgütü olarak SURİYE’YE yapılan emperyalist saldırıyı şiddetle kınıyoruz kahramanca mücadele eden SURİYE ordusu ve halkını selamlıyoruz.  KAHROLSUN EMPERYALİZM

 KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ, YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE VE EZİLEN ULUSLARIN ONURLU MÜCADELESİ... 

VATAN PARTİSİ Silivri İlçe Başkanı Latif Aydın

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196