banner3088

İstanbul’da maskesiz ve sosyal mesafesiz eğlence kamerada

KURUÇEŞME’DE AÇIK HAVA BİR EĞLENCE MEKANINDA VATANDAŞLAR KORONA VİRÜS SALGININA RAĞMEN NE MASKE TAKTI NE DE SOSYAL MESAFE KURALINA UYDU. MEKANDAKİLERİN MESAFESİZ DANS ETMESİ KAMERALARA YANSIRKEN, BAZI GARSONLARIN İSE MASKELERİ DÜZGÜN TAKMADIKLARI GÖRÜLDÜ.

İstanbul’da maskesiz ve sosyal mesafesiz eğlence kamerada

Kuruçeşme’de açık hava bir eğlence mekanında vatandaşlar korona virüs salgınına rağmen ne maske taktı ne de sosyal mesafe kuralına uydu. Mekandakilerin mesafesiz dans etmesi kameralara yansırken, bazı garsonların ise maskeleri düzgün takmadıkları görüldü.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınıyla mücadele devam ederken, İstanbul’da artan vaka sayılarına rağmen Beşiktaş Kuruçeşme’de açık hava bir eğlence mekanına gelenler ne maske taktı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu. Hem yan yana oturan hem de dans ederek eğlenen müşteriler salgını umursamadı. Yüksek sesli müzikle dans edenler eğlenirken, onlara hizmet eden garsonların da maskelerini düzgün şekilde takmadıkları görüldü. Mekanda eğlenenler o anları kaydedip sosyal medyada paylaştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197