banner3088

Fakir'le yorucu saatleri ve zaman kaybını unutun

Ütü işlemini yaparken kıyafetlerin daha kolay açılmasını sağlayabilmek için gücü maksimum olan ütüler tercih etmenizde büyük yarar olacaktır.

Fakir'le yorucu saatleri ve zaman kaybını unutun

Bir ütünün ne kadar güçlü olduğu ise, WATT değeri ile anlaşılmaktadır. Kıyafetlerinizde özellikle yıkama sonrasında meydana gelen kırışıklıkların daha kolay düzleşebilmesi için ve zamandan da tasarruf etmek için WATT gücü 2000 ila 2400 olan ütüleri tercih edebilirsiniz. 
Ütü yapmayı sevmeyen çokça insan mevcut. Bu şikayetlerin sebebi çok zaman kaybına yol açmasından kaynaklı olan bir durumdur. Oysa buhar gücü yüksek olan ütüler, eşyaları çok çabuk ve düzgün bir şekilde ütülemenize yardımcı olmakta ve aynı zamanda ise zamandan tasarrufa da yardımcı olmaktadır. Eğer kullanmakta olduğunuz ütünün buhar gücü düşük ise sizi hem fazlası ile yoracaktır hem de uzun süre uğraştıracaktır. 
Fakir marka ütü satın aldığınız takdirde zaman kaybı ve yorucu saatler gibi kelimeleri tam anlamı ile unutacaksınız. Çünkü FakirShop’ta bulunan ütüler fazlası ile kaliteli, WATT gücü yüksek ve buhar gücü de yüksektir. https://www.fakirshop.com.tr/utuler' u ziyaret ederek harika imkânlardan yararlanabilir ve olumsuzlukları tozlanmak üzere rafa kaldırabilirsiniz. 

Bazı kıyafetlerin kırışıklığı çabuk geçmeyebilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise kıyafetin yerinin ne olduğundan kaynaklanmaktadır. Buruşmaya müsait bir parçadan yapılmış ise buruşukluğu gidermek de bir o kadar zor olacaktır. Bu gibi zorlu durumlarda Fly Buharlı kırışık gidericinin şok buhar gücü gerekli olabilir. Çünkü şok güçlü buhar gücü zor kumaşlar için geliştirilmiştir. 

Ütünün Tabanı 
Ütünün tabanı, aslında üzerinde durulmayı gerektiren asıl konudur. Ütünüzün kumaşa yapışmaması, kumaşın yanmaması ve kumaşın ütü işlemi sonrasında sararmaya mahkûm olmaması için en büyük etken ütünün tabanıdır. Seramik taban, en iyi ütü tabanı olarak tanımlanabilir. Skywalk seramik tabanlı ütü kumaşa yapışmaz. Ütünün kumaş üzerinde kolay hareket edebilmesi için uygunluk teşkil eden en elverişli tabandır. Teflon tabanlar ise kumaşın yanmasını ve kumaşın sararmasını önler. Çelik tabanlarda ise ürünün yanma olasılığı çokça yüksektir. 
Bu yazımızda satın alacağınız en sağlıklı ütünün tarifini yapmış bulunmaktayız Sizde yanmalara, yıpranmalara, sararmalara, zaman kayıplarına ve elektrik yakmalarına karşı önlem almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey FakirShop’a tıklayarak zihninizde canlanan ütüyü satın almak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212