banner3088

Kipa AVM’lerde BMW 118i Kazanma Şansı

Kipa Alışveriş Merkezleri kazandırmaya devam ediyor. 10 Nisan – 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çorlu, Edirne, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz ve Silivri Kipa AVM’lerden aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapanlar, BMW 118i kazanma şansı yakalıyor.

Kipa AVM’lerde BMW 118i Kazanma Şansı

Kipa Alışveriş Merkezleri’nden alışveriş yapanlar kazançlı çıkıyor. 10 Nisan – 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında Çorlu, Edirne, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz ve Silivri Kipa AVM içerisindeki herhangi bir mağazadan aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar BMW 118i kazanma şansına ortak oluyor.

Kampanyada her 100 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı sunuluyor. Alışveriş yapanlar AVM içerisindeki kampanya katılım noktalarına giderek fiş/faturasını göstererek çekilişe katılabiliyor. Kipa AVM içerisinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz işlemleri, TL/dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunları harcamaları, harcamalarının faturaları kampanyada geçerli olmuyor. Kipa Alışveriş Merkezleri’nin etkinlik detaylarını öğrenmek, yeni festivallerinden, kampanyalarından ve aktivitelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesapları ve internet sitesini takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197