banner3088

Lipolysis jel nedir? Kullananlar ve yorumlar

Bölgesel olarak incelme sağlayan lipolysis jel, inceltici etkisi bulunan ve vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olan doğal içerikli bir üründür.

Lipolysis jel nedir? Kullananlar ve yorumlar

Bölgesel olarak incelme sağlayan lipolysis jel, inceltici etkisi bulunan ve vücuttaki yağların yakılmasına yardımcı olan doğal içerikli bir üründür.

Lipolysis Jel Nedir? Ne İşe Yarar?

Yaklaşık olarak 8 tane bitkinin sentezlenmesi ile elde edilen lipolysis jel, çoklu doymamış omega-6 yağ asidi özelliği barındırır ve vücutta kiloya neden olan yağlarda şok etkisi meydana getirerek parçalanmasını ve dışarı atılmasını sağlamaya destek olur. Bel, kalça, basen ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilen bu doğal içerikli jel, deri altında yağ depolanmasını engelleyici etkiler meydana getirmektedir. Yağların parçalanmasını ve dışarı atılmasını sağlarken aynı zamanda deride oluşabilecek sarkmaların da önüne geçebilmektedir. Böylece toparlayıcı ve inceltici bir etki oluşturabilmektedir. Yağ hücrelerini direkt olarak hedef alan lipolysis, bu yağların kristalize olmasına yardımcı olur ve böylece sağlıklı bir zayıflama sürecinin başlamasına etki eder. Sürüldüğü zaman cilt gözeneklerinden direkt olarak deri altında depolanmış halde bulunan yağlara etki eden bu zayıflatıcı jel, daha sonra doğal yollar ile vücuttan atılmaktadır. Yağ hücrelerinin tamamen yok olmasına etki eden bu jel, geçici değil kalıcı bir zayıflama meydana getirmeye destek olmaktadır. Vücutta depolanmış ve kiloya neden olmuş yağların yaklaşık olarak %87'sine etki eder ve böylece kısa süre içerisinde gözle görülür bir zayıflama oluşmasın destek olur.

Lipolysis Jel Faydaları Nelerdir?

Yağlanmanın fazla bulunduğu bölgeye uygulanan lipolysis jel, yağların hücre yapısının yok olmasına yardımcı olmaktadır. Bu etki zaman içerisinde ciltte gevşeme ve sarkma gibi etkiler meydana getirebilmektedir. Bu jel toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde kilo verimi sonrasında sarkma oluşmadan ideal bir vücuda kavuşmaya yardımcı olur. Bu etkisi sayesinde selülit gibi problemlerin de engellenmesine yardımcı olur. Kolay zayıflama etkisi meydana getiren bu jel gıdı, çene altı, kol sarkması, göbek, kalça, basen ve bacaklar için kullanılabilmektedir. Yağ yakıcı etkisi ile bilinen lipolysis jel, direkt olarak sadece yağlara etki eder ve dokulara herhangi bir şekilde zarar vermez. Sürüldüğü bölgede hem yağ yakımı sağlamaya destek olur hem de yeni yağ oluşumunun engellenmesine katkı sağlar. Bölgesel yağların giderilmesine yardımcı olan bu jel, direk olarak yağ kütlesinin azalmasına katkıda bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde hem bölgesel hem de genel vücut ağırlığında zayıflama sağlayabilir.

Lipolysis Jel Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeyi iyice temizleyiniz. Bölge temiz olursa gözenekler tıkanmaz ve böylece jelin etkisi daha fazla olur. Sonrasın bu bölgeye jeli sıkınız ve düzgünce yayınız. Bu uygulama sonrasında yaklaşık olarak 10 dakika bekleyiniz. Daha sonrasında dilerseniz yıkayabilirsiniz. Ürünü açtıktan sonra buzdolabında saklamaya dikkat ediniz. Bu jelin kullanımı sayesinde depolanmış olan yağlar donar ve sonrasında doğal yollarla vücuttan dışarı atılır. Düzenli ve etkili kullanım kalıcı sonuçlar oluşturabilmektedir.

Lipolysis Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Günümüzde bölgesel olarak kilo vermek isteyen pek çok kişi lipolysis jel kullanmayı tercih etmektedir. Eğer lipolysis jel kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak ve kullananlar bu ürün hakkında neler söylemiş öğrenmek istiyorsanız resmi satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurdan yük
Nurdan yük - 1 ay Önce

Soguk diyor ama ben aldım yakıyor biber gibi hemde asırı

anonim
anonim @Nurdan yük - 21 saat Önce

yağları yakacak diyor zaten

Meltem Eraslan
Meltem Eraslan - 4 hafta Önce

Yenı aldım ıkı gunfur kullanıyorum mıthiş yakıyor surdükten sonra bakalım insaAllah incelme olur eczaneden aldım ben

ipek
ipek - 2 hafta Önce

fiyati ne kadar di acaba

özgü uysal
özgü uysal - 3 ay Önce

hiç mi yorum yok

gully
gully @özgü uysal - 1 ay Önce

trendyolda alan herkes memnun görünüyor biraz öksürük hapşuruk yapması dışında

Lizi
Lizi - 2 hafta Önce

10 gün oldu kullanıyorum arada sira çok yanıyor iki gün oldu öksürük başladi midem bulanmaya başladi ama fayda görüyorum eczaneden aldim ben

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211