banner3088

Smartpro İle Eğitim Seçenekleri

Ülkemizde ismini yaptığı kariyer imkanları ve yetiştirdiği öğrencileri ile bilinen Smartpro Bilgisayar Akademisi, açıldığı günden bugüne temel eğitim merkezi olmaktadır. Tüm eğitimleri tamamen temele dayalı ve uygulamalı olarak vermektedir. Bu sayede birçok bireyimiz arzu ettikleri alanlarda kariyer şansı yakalamaktalar.

Smartpro İle Eğitim Seçenekleri

Smartpro Akademi

Özel eğitim merkezlerinin çoğalması kursiyerler arasında seçim yapma seçenekleri doğurmuştur. Türkiye’de bu alanda isim yapmış özel eğitim merkezlerinden biri olan Smartpro Akademi adeta bu alanda marka olmuş isimdir. Kurumda kursiyerlerine eğitim sonrası verdiği M.E.B onaylı sertifika sayesinde hemen her birey kariyer yapmaktadır. Kursiyerler merkeze başvuru yaptıktan sonra, ders almak istedikleri bölümü seçerek konusunda uzman profesyoneller tarafından yetiştirilmektedir. Türk teknoloji alanında birçok başarıya imza atan Smartpro akademi yorumlar bakımından en başarılı önerilere sahiptir.

Smartpro Sistem Uzmanlığı

Yapmış olduğu araştırma ve girişimlerle ülkemizin belki de en başarılı özel eğitim merkezlerinden biri olan bu okul, yüzlerce insanımıza iş alanı yaratmıştır. Özellikle İşkur ile yaptığı girişimler sayesinde, kursiyerlerine eğitim sonrası iş imkanları da sağlamaktadır. Teknoloji eğitimleri arasında Smartpro erp eğitimi ve yazılım, programlama eğitimlerini bitirenler, direk olarak istedikleri pozisyonda yer almaktalar. Tüm başarıları bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman kadroya ve kurumsal yapıya bağlamaktadır. Kurumsal anlamda eğitimi bitiren tüm adaylar, aldıkları sertifika sayesinde direk olarak sağlam referansla eğitimi tamamlamaktalar. Bu da gittikleri kurumda diğer adaylara göre bir adım önde olmalarını sağlamaktadır.

Smartpro İşkur ve M.E.B Bağlantısı

Gelişen ve sürekli farklı iş metotların ortaya çıkması bazı meslek dallarını rafa kaldırmaktadır. Oysa ki yapılan bir meslek dalında başarıyı yakalayan bir birey o işte kesinlikle başarılı olmaktadır. Tıpkı günümüz bilgisayar çağında iyi bir eğitim alan ve kariyer yapan kişiyle, hiçbir atılım yapmadan bekleyen kişinin arasında ki fark gibi. Ülkemizde bilişim dünyasına girmek isteyenler için Smartpro genel tanıtım ayrıntılarına bakıldığında, kesinlikle farkı görülmektedir. Eğer istediğiniz başarıyı elde etmek istiyorsanız, kesinlikle mazisi başarı ve kariyerle dolu bir merkezden eğitim almalısınız. Bu nedenle hem yararlı eğitim almak hem de eğitim sonrası İşkur aracılığıyla iş sahibi olmak istiyorsanız bu eğitim merkezini seçmelisiniz.

Tüm Eğitimlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196