banner3088

Yeni Yılda Çerezler Silivri Kuruyemiş’ten

Silivri’de kuruyemiş ve taze çekilmiş kahvenin 3 kuşaktır değişmeyen adı Silivri Kuruyemiş, yılbaşı sofralarının vazgeçilmez unsurları olan kuruyemiş çeşitlerini müşterilerine aynı kalite ve tazelikte sunmaya devam ediyor.

Yeni Yılda Çerezler Silivri Kuruyemiş’ten

Silivri Kuruyemiş’in 3.kuşak temsilcisi Aydın Karabulut, kaliteli ve taze ürünleri sunmanın asli görevi olduğunu belirterek yaklaşan yeni yıl öncesinde müşterilerinden gelen yoğun ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Yeni yıla evlerinde girecek olanlar vatandaşlar ile yılbaşı gecesi program yapan işletmeler şimdiden alışverişe başladı. Silivri Kuruyemiş’in 3.kuşak temsilcisi Aydın Karabulut “Her yıl Aralık ayının ortalarında bizlerde müşterilerimize taze ve kalite ürünler sunmak için tatlı bir telaşa giriyoruz. Ayın son haftasında ise tüm hazırlıklarımızı tamamlamış oluyoruz. Yeni yıla evlerinde girecek vatandaşlarımız için bu yılda çok özel ürünler hazırladık “dedi.

Karabulut “İşletmemiz sabah 07:00’den itibaren müşterilerimize hizmet vermeye başlayıp gece 23:00’e kadar devam ediyoruz. Kuruyemiş haricinde yıllardır değişmeyen tadı ile taze çekilmiş Türk kahvesi, meyve kuruları ile doğal ürünlerinde satışını yapıyoruz” diyerek 2018 yılının tüm insanlığa barış, huzur ve bol kazançlı günler getirmesini diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ufuk
ufuk - 3 yıl Önce

Silivri nin en kaliteli yeri diyebiliriz , hem güler yüz hem ürünlerinin kalitesi asla tartışılmaz

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211