banner3088

Selimpaşa’da meydan düzenleme çalışmaları sürüyor

Bölgede sosyal ve ekonomik canlılık yaratmak amacıyla, halk toplantısında alınan genişletilme kararının ardından Selimpaşa Meydanı’nda düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Selimpaşa’da meydan düzenleme çalışmaları sürüyor
Selimpaşa meydanını büyütmek konusunda hemşerilerinden tam destek alan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, meydanın genişletilmesine yönelik çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen halk toplantısında Selimpaşa Mahallesi sakinlerinden düğün salonunun yerine yapılacak olan meydan düzenleme projesi ile ilgili tam destek alan Işıklar, çalışmaları hızlandırdı. Bölgede ekonomik ve sosyal canlılık yaratacak meydan düzenleme çalışması kademeli olarak gerçekleşiyor. Dinlenme alanı, parklar ve seyir terası tamamlandığında Selimpaşa Mahallesi büyük ve modern bir meydana kavuşacak.  

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 20:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat akyol
Murat akyol - 5 yıl Önce

Alt geçidi de genişlettiler süper bi mühendislik çalışması oldu arabaların aynası sıfır geçerken karşılıklı geçilebiliyordu şimdi 4 araba yanyana geçer ama giriş koymayı unutmuşlar 250 metre yukarı gidip geri geliyoruz benzinde bedava memlekette zaten !!

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196