banner3088

Erel Spor'dan büyük bir başarı daha

Silivri Erel Spor Klübü Taekwondo Takımı 6-8 temmuz tarihlerinde Antalya da düzenlenen Türkiye Taekwondo şampiyonasında İstanbul ve Silivri'yi temsilen büyük bir başarıya imza attı.

Erel Spor'dan büyük bir başarı daha

2.600 sporcunun katılım sağladığı turnuvada Erel Spor Kulübü, 1 Türkiye 3.lüğü - 1 Türkiye 5.liği - 1'de Türkiye 6.lığı alarak Dünya ve Avrupa şampiyonası için Milli Takım seçmelerine davet edildi.
Kısa zamanda büyük başarılar kazanan kulüp aynı zamanda madalya serisini bozmadı. Derece alan sporcular Türkiye 3.sü Hüseyin Cengiz Saraç Türkiye 5.si Muhammed Salih Çelikten Türkiye 6.sı Muhammed Alperen Küpelioğlu Kulüp başkanı Kadir Saraç "Baş antrenörümüz Bilal Erel Antrenörlerimiz Ahmet Akpınar ve Ahmet Talha Erel in yoğun çalışma programları sonuç vermeye başladı. Kısa zamanda ciddi bir yükselişe geçtiğimiz bu günlerde Antrenörlerimiz Sporcularımız ve Velilerimizin azimlerine hayran kalmamak mümkün değil. Aile bağlarıyla kurulu kulübümüzü Başarı çemberiyle süslendiriyoruz. Alınan başarılar daha büyük başarıların temelini oluşturuyor. Turnuvalarda sadece madalya alan sporcularımıza değil iyi niyetleriyle canla başla mücadele eden sporcularımıza ve teknik ekibimize tek tek teşekkür ederim. Bizlere desteklerini esirgemeyen Silivri Belediyemize, halkımıza şahsım yönetimimiz ve sporcularımız adına teşekkür ederim.İnşallah Yakın zamanda  Dünya şampiyonasında Ayyıldızlı Bayrağımızı her zaman hakettiği yere çekeceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197