banner3088

Gazitepe’de şampiyon Karmaspor oldu

Yıllardır geleneksel bir şekilde hayata geçirilen ve Gazitepespor Kulübü tarafından organize edilen Gazitepe, Ramazan Futbol Turnuvasında bu yılın şampiyonu Karmaspor oldu ve kupasını Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu’nun elinden aldılar.

Gazitepe’de şampiyon Karmaspor oldu

Mübarek ramazan ayının ilk haftasında başlayan ve Silivri’de oturan birbirinden değerli oyuncuların katıldığı Gazitepe Ramazan Futbol Turnuvasında şampiyon belli oldu. Hafta sonu finali oynanan maçta turnuva şampiyonu Gürcan Orta’nın takım kaptanlığını yaptığı Karmaspor oldu. Final maçında Evlereşenlik takımı ile oynayan Karmaspor zorlu maçı 4-1 kazanarak kupasına kavuştu. Karmaspor’da Gürcan Orta takım kaptanı olarak mücadele ederken Gurur Şanlı, Özgür Ergün, Mustafa Ayyıldız, kalede Erdal ve Cafer, Alper Tezcan, İsmail Düzgün, Fevzi Düzgün gibi birbirinden değerli isimler forma giydi. Final maçına Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, Silivri Belediye Meclis Üyesi Arzu Yalçınkaya, Devrim Uzun, Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta, Silivri Güreş Ağası Çetin Ceylan, İhsaniyespor Kulüp Başkanı Serdar Babaoğlu, Silivri’nin tüm mahallelerinin muhtarları ile Silivri STK’ları katılım sağladı.

FİNAL ÖNCESİ İFTAR YAPILDI

Gazitepespor Kulübü tarafından organize edilen futbol turnuvasının final maçı öncesinde tüm katılımcılar ve misafirler iftarda bir araya geldiler. İftar programı öncesinde Silivrili değerli seslerden olan Pop Star Tayfun ve ekip arkadaşları misafirlere güzel bir müzik ziyafeti de çektiler. Gazitepespor Kulüp Başkanı Özal Gürkan ve takım kaptanı Taner Gürkan tüm misafirlerle yakından ilgilendiler.

KUPALARI, BORA BALCIOĞLU VERDİ

Ramazan turnuvasının finalinde kupaları Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu verdi. Turnuva şampiyonluk kupasını Gürcan Orta ve Alper Tezcan’a veren Bora Balcıoğlu hep birlikte şampiyonluk kupasını kaldırdılar.

FİNAL HEDİYELERİ CENGİZ YILDIRIM’DAN

Finalde şampiyon olan takıma hediyeler de verildi. Yıldırımlar Yapı’nın sahibi Cengiz Yıldırım finalde şampiyon olan takım oyuncularına birer eşofman takımı hediye etti.

TURNUVANIN EN ŞIK GOLÜ AŞKIN KAYNAR’IN OLDU

Turnuvada forma giyen sol kanat oyuncusu ve Hagi lakaplı Aşkın Kaynar turnuvada attığı mükemmel golle ödüle layık görüldü. Aşkın Kaynar’a ödülünü ise Silivrisporlu oyuncu Özgür Ergün verdi.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196