banner3088

Gülen Yunuslar basketbolda grup birincisi oldu...

Gülen yunuslar basketbol takımı Antrenör Bülent Gündüz yönetiminde A grubunda yer alarak rakiplerini 34-18 ve 32-7 skorla yenerek A Grubu Birincisi oldu.

Gülen Yunuslar basketbolda grup birincisi oldu...

29- 30 Eylül tarihleri arasında Edirne Keşan' da düzenlenen Özel Olimpiyatlar 2012  Marmara Bölgesi Basketbol Oyunları' nda; Performansa göre belirlenen A-B-C gruplarının olduğu ve her grupta dört takımın yer aldığı basketbol oyunlarında, Gülen yunuslar basketbol takımı Antrenör Bülent Gündüz yönetiminde  A grubunda yer alarak rakiplerini 34-18 ve 32-7 skorla yenerek A Grubu Birincisi oldu.Maç sonuçları; Silivri Özel Sporcular Kulübü 34  , Edirne Özel Arda Özilke Özel Eğt.ve Reh.Mrk 18.Silivri Özel Sporcular Kulübü 32, İstanbul Selahaddin Korkmaz Eğt.Uyg.Ok. ve İş.Eğt.Mrk. 7
Silivri Özel Sporcular Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Tuna, ‘ Takım sporlarında gülen yunuslar karma futbol takımımız grup birincisi olmuştu. Şimdi de basketbol branşında yine gülen yunuslar basketbol takımı grup birincisi oldu. Silivri Özel Sporcular Spor Kulübü olarak takım sporlarında da özel sporcularımız ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler. Antrenör Bülent Gündüz ve gülen yunuslar basketbol takımımızı tebrik ediyor ve başarılarının devam edeceğine inanıyorum.’dedi. 
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2012, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2251