banner3088

Sezginer: “Ligi oldukça zorlayacağız”

Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Turgay Sezginer, Afyon’da kampa olan takımın oldukça iyi bir ortamda çalıştığını ve ligin başlaması ile birlikte en büyük sürpriz yapacak olan takımların başında geleceklerini bildirdi.

Sezginer: “Ligi oldukça zorlayacağız”

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Silivrispor 10 günlük Afyon kampının bitmesine az bir zaman kala son hazırlık maçını yapmak için gün sayıyor. Futbol Şube Sorumlusu Turgay Sezginer kamp yapılan otelden yaptığı değerlendirmesinde; “Afyon’da kaldığımız otel ve sahalar mükemmel seviyede. Birçok takım burada yeni sezon için hazırlıklarını yapmakta. Biz de Silivrispor olarak oldukça verimli bir kamp dönemi geçirmekteyiz. Çalışmalarımız gerçek anlamda süper gidiyor. Takım içinde eksiklerimiz var ve bunların tamamlanması için çalışıyoruz. Takıma dâhil olan tüm oyuncuların adaptasyon süreci iyi geçti. Tüm takım birbirine kenetlendi ve lige hazırlanmaktalar.

Tempomuz yüksek bir şekilde oynuyoruz

Oynadığımız ilk hazırlık maçında olumlu bir oyun vardı sahada. İlk yarı as takım sahaya çıkıldı ve eksiksiz ve verilen görevleri yerine getiren bir takım vardı. Özellikle orta sahada ve ofansta etkili olduk. Maçta tempoyu bizim takım oyuncuları belirlediler. İstedikleri zaman tempoyu yükselterek oyunun gidişatını ellerinde tuttular. İlk maçımızda takımın temposu ve oyun oynama isteği güzeldi. Takım çok iyi duruma geliyor. İnanıyoruz ki ligde de istenilen pozisyonda olacaklardır.

Çok iyi oyunculara sahibiz

Çok iyi oyuncular aldık. Kadromuzda olan tüm oyuncular kariyerlerinin zirvesindeler. Kampta son maçımızı Diyarbekirspor ile Cuma günü oynayacağız. Bu maçın ardından da ilçeye dönüş başlayacak. Afyon’da bizleri sadece sıcaklar etkiliyor. Ülkeyi saran sıcak hava dalgası burada da etkili olmakta…

Ligin üstünde bir takım olduk

Lig başladığı zaman daha net görünecektir ama şimdiden gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki kurulan takım Play-Offları zorlayacaktır. İyi bir ekip olduk ve kurulan ekip birbirine son derece güveniyor ve inanıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211