banner3088

Silivrispor kampta Doruğa çıkacak

TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Silivrispor, yeni sezon öncesi ikinci etap çalışmalarını sürdürmek için yarın saat 10.00da Bolu Doruktepe’ye hareket edecek.

Silivrispor kampta Doruğa çıkacak

Yeni sezon önce hazırlıklarını Silivri’de sürdüren Silivrispor, bölgedeki çalışmalarını bitirdi. İkinci etap çalışmalarını sürdürmek için yarın kamp yerine hareket edecek olan Silivrispor’u yoğun bir kamp programı bekliyor. 26 kişilik futbolcu kadrosu ile birlikte 18 Ağustos’a kadar sürecek olan kampta üç hazırlık karşılaşması oynayacak olan Silivrispor, kampı en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

 

İLK MAÇ MARAŞLA

Yapılacak kondisyon ağırlıklı çalışmalarının yanı sıra oynayacağı hazırlık karşılaşmaları ile çalışmalarını pekiştirecek. Kampta 11 Ağustos’ta Maraşsporla bir hazırlık karşılaşması oynayacak olan Silivrispor, 14 Ağustos’ta Konya Torku Şeker ve 17’sinde de Gerede ya da Hacettepe ile bir hazırlık karşılaşması oynayacak. 18’inde kamp yerinde ayrılacak olan takım, Silivri’ye dönüş yapacak.
Kampın kafile başkanlığını Özer Doğan’ın yapması beklenirken, zaman zaman yöneticilerin ve kulüp Başkanı Mustafa Saral’ın takımı ziyaret etmesi bekleniyor.

 

 
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2012, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196