banner3088

Türkiye’nin sosyal mesafeli İlk uluslararası bisiklet yarışı için geri sayım başladı

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HİMAYESİ VE TURKCELL’İN İLETİŞİM SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENECEK GRANFONDO BURSA, 30 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ KOŞULACAK. PANDEMİ SÜRECİ SONRASINDA TÜRKİYE’NİN SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYGUN, SAĞLIK ÖNEMLERİ ARTIRILMIŞ İLK ULUSLARARASI BİSİKLET YARIŞI OLACAK ORGANİZASYONA YERLİ VE YABANCI YAKLAŞIK 2 BİN BİSİKLETSEVER KATILACAK

Türkiye’nin sosyal mesafeli İlk uluslararası bisiklet yarışı için geri sayım başladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi ve Turkcell’in iletişim sponsorluğunda düzenlenecek GranFondo Bursa, 30 Ağustos Pazar günü koşulacak. Pandemi süreci sonrasında Türkiye’nin sosyal mesafe kurallarına uygun, sağlık önemleri artırılmış ilk uluslararası bisiklet yarışı olacak organizasyona yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin bisikletsever katılacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi ve Turkcell’in iletişim sponsorluğunda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen GranFondo Bursa, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda gerçekleştirilecek. Yerli ve yabancı 2 bine yakın bisikletseverin katılacağı organizasyonun startı Bursa Millet Bahçesi’nden verilecek. Altıparmak ve Osmangazi’den geçecek bisikletçiler, finişi de yine Bursa Millet Bahçesi’nde yapacak.

Kısa yarış, uzun yarış, paralimpik kısa yarış, paralimpik uzun yarış ve milli uzun yarış olmak üzere 5 kategoride gerçekleştirilecek olan GranFondo Bursa, ‘Zaferi yüreğinde, gücü pedalında hisset’ sloganıyla düzenlenecek.

Gerçek starta kadar maske takılacak

Sporcuların startta bölünmüş çizgilerden çıkış yapacağı GranFondo Bursa’nın sembolik startında maskeler de takılı olacak. Alandaki sağlık önlemlerinin 10 kat artırıldığı organizasyonda sporcu dinlenme alanları da sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212