banner3088

(Özel) Esenyurt’ta polisten kaçan şüpheliler, ’cenazemiz vardı’

ESENYURT'TA POLİSE UYGULAMA NOKTASINDA 'NEDEN DIŞARIDASINIZ' SORUSUNA ‘CENAZEMİZ VAR’ DİYEREK ARAÇLA KAÇAN BİRİ KADIN 3 ŞÜPHELİ KISKIVRAK YAKALANDI. ŞÜPHELİLERİN KAÇARKEN YOLA ATTIKLARI RUHSATSIZ SİLAHI DA BULAN POLİS GÖZALTINA ALDIKLARI ŞAHSILARI POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜRKEN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINA UYMADIKLARI İÇİN 3 BİN 150'ŞER LİRA PARA CEZASI DA YAZDI.

(Özel) Esenyurt’ta polisten kaçan şüpheliler, ’cenazemiz vardı’

Esenyurt’ta polise uygulama noktasında ’neden dışarıdasınız’ sorusuna ‘cenazemiz var’ diyerek araçla kaçan biri kadın 3 şüpheli kıskıvrak yakalandı. Şüphelilerin kaçarken yola attıkları ruhsatsız silahı da bulan polis gözaltına aldıkları şahsıları polis merkezine götürürken sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için 3 bin 150’şer lira para cezası da yazdı.

Olay, dün Esenyurt’ta yaşandı. Korona Virüs tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri tarafından uygulama gerçekleştirildi. Uygulama kapsamında bir aracı durduran polis ekipleri araç içindekilere sorduğu ’neden dışarıdasınız’ sorusuna karşılık, ’cenazemiz vardı’ cevabını aldı. Polisin uygulama noktasından kaçan şüpheliler birkaç sokak ötede yine ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı. Kaçarken yola bir şey attıklarını gören polis ekipleri çevrede yaptığı incelemede yerde içi mermi dolu bir silah buldu. Şüphelilerin yapılan sorgulamasında 2 kişinin uyuşturucu kullanmaktan suç kaydının olduğu öğrenildi. Şüphelilere sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için 3 bin 150’şer lira para cezası da kesildi. Şüphelilerin polis merkezindeki incelemeleri devam ederken araç ise otoparka çekildi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212