banner3088

Işıklar hekimlerin gününü kutladı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 14 Mart Tıp Bayramı’nda ilçede hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek hekimlerin gününü kutladı.

Işıklar hekimlerin gününü kutladı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, beraberinde CHP Belediye Meclis Üyesi Semih Ayeş, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Duygu Kartal ile ilçe genelinde hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. Silivri Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Fatih Mehmet Velibeyoğlu, Medikalpark Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Halil Narlı ve hastane sahipleri Hayati Arkaz ile Mustafa Arkaz, Kolon Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Fatih Serkan İpek’i ve Silivri Ceza İnfaz Kurumları Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Mehmet Sadık Balcı’yı ziyaret eden Başkan Işıklar, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Atatürk Anıtı'nda tören yapıldı 

14 Mart Tıp Bayramı, Silivri Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle kutlandı. Tabipler Odası Silivri Temsilciliği, Silivri’de faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarının temsilcilikleri ve Silivrili doktorlar tören alanında hazır bulunarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdi. Gerçekleşen törene Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ile çok sayıda sağlık kuruluşu temsilcisi katıldı. Düzenlenen törende Tabipler Odası Silivri Temsilciliği tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 12:27
YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3211

banner3153

banner3196