banner3088

Kaymakamlık arkası meydan düzenlemesi sürüyor

Silivri Belediyesi ekipleri tarafından, ilçe merkezi Kaymakamlık binası arkasında gerçekleştirilen meydan ve çevre düzenleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Kaymakamlık arkası meydan düzenlemesi sürüyor

Silivri Çarşı Meydanı Kaymakamlık binası arkasında Silivri Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen meydan ve çevre düzenleme çalışmaları sürüyor.

Projenin en başından bu yana bölge esnafı ve taksicilerle proje hakkında sık sık görüş alışverişinde bulunan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, çalışmaların hızlandırılarak ay sonuna kadar tamamlanması konusunda talimat verdi.

YEŞİL ALAN DÜZENLEMELERİ, YÜRÜYÜŞ ALANLARI..

Kaymakamlık binası arkasında bir bölümün araç parklanması için ayrılan alanda, toplam 1310 metrekare yeşil alan düzenlemesi ve 1600 metrekare de yürüyüş alanı yapılacak.

Çalışmalar kapsamında tadilata alınan alan içerisindeki umumi tuvalet, düzenlemelerin tamamlanmasıyla hizmet vermeye başlayacak.

Peyzaj düzenlemeleri ve kent mobilyalarıyla modern bir meydana dönüşecek bölgede çalışmaların ay sonuna kadar bitirilmesi planlanıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selymbria
Selymbria - 2 yıl Önce

Modern sehirlerde meydanlari arabalar degil insanlar yasar, belediyeyi bu modern bakiş açısı ve aksiyonundan dolayı kutluyorum.

silivrili
silivrili - 2 yıl Önce

park yeri silivrinin önemli sıkıntılarından biri,otopark fayda sağlıyordu.

ismail
ismail - 2 yıl Önce

KATLI OTOPARK İŞİ NE OLDU??? MİLLET ÇARŞIDA ARABA ÇEKECEK YER BULAMIYOR BUNA NASIL BİR ÇÖZÜM BULUNDU.YARIM SAAT ÇARŞIDA ARABA ÇEKECEK YER ARAR OLDUK BU SAYEDE...

HARUN
HARUN - 2 yıl Önce

MODERN DEDİĞİNİZ ŞEHİRDE ARABA PARK YERİ YOK SOKAK IŞIKLARI YANMIYOR 4 YILDIR OTOPARK DİYE ÇİVİ ÇAKILMAYAN YERE ŞİMDİ BU MU

banner3205

banner3387

banner3212

banner2252

banner3196