banner3088

Taksici esnafı için harekete geçildi

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, bordo renk olarak bilinen belde taksilerin sorunlarının çözümü için çalışma başlattı.

Taksici esnafı için harekete geçildi

AK Parti İstanbul 3.Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca, bordo renk olarak bilinen belde taksilerin sorunlarının çözümü için çalışma başlattı. Silivri Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı, Şile Şoförler Odası Başkanı Ali Aslan ve Çatalca Şoförler Odası Başkanı Sacit Şık’ı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1.Başkanvekili Ahmet Selamet ile buluşturdu.Toplantıya AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner ve AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu da eşlik etti.

Milletvekili Kaynarca, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Şoför esnafımızla taksici esnafının sorunlarını çözümü için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Birinci Başkan Vekili Av. Ahmet Selamet'le görüştük. Av. Selamet, konuyu bildiklerini ve çözümü için gayret gösterdiklerini, ilk etapta UKOME'den çıkacak kararla taksicilerin dönüşte yolcu alabileceklerini, sorunun kökten çözümü için çalıştıklarını söyledi.” bilgilendirmesini yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rimel
Rimel - 1 yıl Önce

Başa gelmeden böyle, geldikten sonra da vatandaşın ağzına biber suyu.. Ne yapsanız boş...

banner3092

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196