banner3088

Yarına dikkat! Kesintiler 8 saat sürecek

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü, Yatırım ve bakım onarım çalışmaları kapsamında Silivri’nin bazı mahalle ve sokaklarında 8 saate varacak elektrik kesintileri yapacağını duyurdu. Kesinti detayları şöyle;

Yarına dikkat! Kesintiler 8 saat sürecek

02 Kasım 2019 Cumartesi günü planlı kesinti programı

ÇAYIRDERE Mh., MİLLİ ŞAİR Cd.DESİ Sk., ÇÖL Sk., GÜLSUYU Sk., MORAL Sk., SEVENLER Sk., BAHARAT Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SANCAKTEPE Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., KIRMIZIGÜL Cd., ABDULLAH AKBULUT Cd., HÜSEYİN GÜVENİR Sk., HÜSNÜ ALBAYRAK Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KAVAKLI Mh., GEMLİK Cd., KAVAKLI Cd., HAYATİ Sk., DİYAR Sk., FULYA Cd., YENİ Mh., ÖZKAN Sk., MÜRŞİT Sk., ECEM Sk., KAVAKLI Cd., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KURFALLI Mh., SANCAKTAR Cd.DESİ Sk., SAFRANBOLU Cd., BEKİRLİ Mh., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

KUMBURGAZ Mh., SİLİVRİ Cd., KAMİLOBA Mh., (BÜYÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 09:00-16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜK ÇAVUŞLU Mh., İSTANBUL Cd., TURALLAR Sk., HÜKÜMDAR Sk., YAVUZCAN Sk., DEMOKRASİ Cd., BÜYÜKÇAVUŞLU Cd., ÇAVUŞ Sk., NATO Sk., CİNGÖZ Sk., NARLITEPE Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 10:00-15:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212