banner3088

Girişimcilik Kursu 4. Etap Eğitimleri Başladı

Silivri Belediyesi Kariyer İstihdam Ofisi ile Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın işbirliğiyle açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nun 4. Etap eğitimleri başladı.

Girişimcilik Kursu 4. Etap Eğitimleri Başladı
Silivri Belediyesi, sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği çalışmalarını sürdürüyor. Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile ortaklaşa başlatılan Uygulamalı Girişimcilik kursunun 4. Etap eğitimleri, 17 Kasım Pazartesi Günü başladı. Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası İşletmeler Üstü Eğitim Merkezi’nde verilen eğitimler, 10 iş günü boyunca toplam 70 ders saati sürecek. Girişimcilik Kursu’nun sonunda katılımcılar KOSGEB’e başvurarak uygun bulunurlarsa, 27 bin liraya kadar “hibe kredi” alabilecek. Ayrıca katılımcılar, 80 bin liraya kadar “sıfır” faizli ve 2 yıl ödemesiz krediden de yararlanma imkânı bulacak.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Oda Başkanı Nuray Koçer, Silivri Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ercan Çalışkan ve ilçeye misafir olarak gelen Bulgaristan Glavinitsa Belediye Başkanı Hüseyin Hamdi ile birlikte Girişimcilik Kursunu ziyaret ederek, kursiyerlere başarılar diledi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212