banner2836

51.Yoğurt Festivali’nin günlük programı

İşte 51.si kutlanacak olan Silivri Yoğurt Festivali’nin günlük ve saatlik program akışı şu şekilde…

51.Yoğurt Festivali’nin günlük programı

SİLİVRİ BELEDİYESİ 51. YOĞURT FESTİVALİ

PROGRAM - 2012

 

09 TEMMUZ PAZARTESİ / 1.GÜN – Yerel Sanatçılar

 

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

19.00     Söyleşi- Lerzan Öke / Şahip’in Yeri

21.00     Konser- Ali Rıza Altınkeser / Liman Girişi

21.45     Konser- Udi Raci / Liman Girişi

22.15     Dans Gösterisi - Ahenk Sanat Kulübü / Liman Girişi

22.30     Konser- Halil Erem Yerli / Liman Girişi

23.00   Konser - Günay Noyan / Liman Girişi             

23.45- 00.30 Konser - Serkan Sati / Liman Girişi

 

10 TEMMUZ SALI / 2.GÜN – Yerel Sanatçılar

 

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

21.00     Konser - Melisa Şerbetçi / Liman Girişi

21.44     Dans Gösterisi - Turizm Der. Halk Oyunları Ekibi / Liman Girişi

22.00     Konser - Muharrem Aydoğan / Liman Girişi

22.30     Konser - Grup Miras- Grup Tünel / Liman Girişi

23.15- 00.00 Konser - Grup 2023 / Liman Girişi

 

11 TEMMUZ ÇARŞAMBA /  3.GÜN – Yerel Sanatçılar

 

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

21.00     Dans Gösterisi - SİHAD / Liman Girişi

21.15     Konser - Mümin Öztürk / Liman Girişi

21.45     Konser – Grup Varis / Liman Girişi

22.30     Konser - Grup Nostalji / Liman Girişi

23.15- 00.00 Konser - Engin Erkuş / Liman Girişi

 

12 TEMMUZ PERŞEMBE /  4.GÜN

 

16.00     Turnuva - Tavla Turnuvası / Atatürk Meydanı

                Turnuva - Satranç Turnuvası / Silivri Belediyesi Kale Park Sosyal Tesisleri

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

18.00     Turnuva - Basketbol Turnuvası / Erseven Sitesi Yanı

20.00     Festival Korteji - Silivri Belediye Binası Önü

20.30     Yoğurtçu Heykeli Açılışı - Silivri Sahili Havuzlu Meydan

21.10     Festival Açılışı ve Ülke Misafir Grupların Tanıtılması / Festival Sahnesi

21.45     Dans Gösterisi - (Sırbistan-Güney Kore-Colours of Anatolia) / Festival Sahnesi

23.00     Konser - Ziynet Sali / Festival Sahnesi

 

13 TEMMUZ CUMA /  5.GÜN

 

16.00     Turnuva - Tavla Turnuvası / Atatürk Meydanı

                Turnuva - Satranç Turnuvası / Silivri Belediyesi Kale Park Sosyal Tesisleri

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

17.30     Dans Gösterisi - (Amerika-Belçika-Romanya-Turizm Derneği) / Değirmenköy

Dans Gösterisi - (Güney Kore-Rusya-Ahenk Sanat Kulübü) / Çanta

Dans Gösterisi - (KKTC-Makedonya-Sırbistan-Bulgaristan) / Gümüşyaka

18.00     Turnuva - Basketbol Turnuvası / Erseven Sitesi Yanı

18.00     Yarışma - Yoğurt Mayalama / Çağdaş Yaşam Çay Bahçesi

19.00     Söyleşi - Araştırmacı Yazar Prof. Dr. İlknur Kalıpçı

“İçinizden Biri Atatürk” / Şahip’in Yeri

21.00     Dans Gösterisi - (Amerika-Abhazya Kafkas-Rusya-Makedonya) / Festival Sahnesi

22.00     Konser - Emre Aydın / Festival Sahnesi

 

14 TEMMUZ CUMARTESİ- 6. GÜN

 

16.00     Turnuva - Tavla Turnuvası / Atatürk Meydanı

                Turnuva - Satranç Turnuvası / Silivri Belediyesi Kale Park Sosyal Tesisleri

17.00- 22.00 Sergiler (Kültür Merkezi- Mahalle Evleri- Fotoğraf- Resim- İl Kültür Müdürlükleri) / Boğluca Deresi yanı

17.30     Dans Gösterisi - (Amerika-Belçika-Romanya-Turizm Derneği) / Selimpaşa

Dans Gösterisi - (Güney Kore-Rusya-Ahenk Sanat Kulübü) / Büyükçavuşlu

                Dans Gösterisi - (KKTC-Makedonya-Sırbistan-Bulgaristan) / Ortaköy

18.00     Turnuva - Basketbol Turnuvası / Erseven Sitesi Yanı

19.00     Söyleşi - Gazeteci Yazar Nihat Genç / Şahip’in Yeri

21.00     Dans Gösterisi - (Belçika-Romanya-KKTC) Festival Sahnesi

22.00     Veteran Turnuvası Ödül Töreni / Festival Sahnesi

22.15     Yarışma - Yoğurt Yeme Yarışması / Festival Sahnesi

22.45     Konser - Zülfü Livaneli / Festival Sahnesi

 

 

 

 

 

 

SİLİVRİ BELEDİYESİ 51. YOĞURT FESTİVALİ

VETERAN FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

 

A Grubu 1. Kadıköyspor 2. Gümüşyakaspor 3. Ortaköyspor 4. Gazitepespor

B Grubu 1. Çantaspor 2. Kavaklıspor 3. Selimpaşaspor 4. Silivrispor

C Grubu 1. Akörenspor 2. Alipaşaspor 3. S. Mimarsinanspor 4. Alibeyspor

 

Grup Maçları

 

29 HAZİRAN 2012 CUMA

19.00 Kadıköyspor - Gazitepespor

20.30 Gümüşyakaspor - Ortaköyspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

30 HAZİRAN 2012 CUMARTESİ

18.30 Çantaspor - Silivrispor

20.00 Kavaklıspor - Selimpaşaspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

01 TEMMUZ 2012 PAZAR

18.30 Akörenspor - Alibeyspor

20.00 Alipaşaspor - S. Mimarsinanspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

02 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ

19.00 Gazitepespor - Kadıköyspor

20.30 Ortaköyspor - Gümüşyakaspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

03 TEMMUZ 2012 SALI

19.00 Silivrispor - Çantaspor

20.30 Selimpaşaspor - Kavaklıspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

04 TEMMUZ 2012 ÇARŞAMBA

19.00 Alibeyspor - Alipaşaspor

20.30 S. Mimarsinanspor - Akörenspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

05 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE

19.00 Kadıköyspor - Gümüşyakaspor

20.30 S. Mimarsinanspor - Akörenspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

06 TEMMUZ 2012 CUMA

19.00 Çantaspor - Kavaklıspor

20.30 Selimpaşaspor - Silivrispor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

07 TEMMUZ 2012 CUMARTESİ

18.30 Akörenspor - Alipaşaspor

20.00 S. Mimarsinanspor - Alibeyspor

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

 

Final Maçları

 

09 TEMMUZ 2012 PAZARTESİ / Çeyrek Final

19.00 Çeyrek Final Maçı

20.30 Çeyrek Final Maçı

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

 

10 TEMMUZ 2012 SALI / Çeyrek Final

19.00 Çeyrek Final Maçı

20.30 Çeyrek Final Maçı

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

 

12 TEMMUZ 2012 PERŞEMBE / Yarı Final

19.00 Yarı Final Maçı

20.30 Yarı Final Maçı

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

 

14 TEMMUZ 2012 CUMARTESİ / Final

19.30 Final Maçı

Yer: Silivri Mimar Sinan Spor Kompleksi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2012, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2252