banner3088

(Özel) Korona virüs hastaları azalınca erik dalı oynadılar

EYÜPSULTAN DEVLET HASTANESİ’NDE SAĞLIK ÇALIŞANLARI KORONA VİRÜS HASTALARININ AZALMASINI ERİK DALI OYNAYARAK KUTLADI. HASTANE KORİDORUNDAKİ ERİK DALI, RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU.

(Özel) Korona virüs hastaları azalınca erik dalı oynadılar

Eyüpsultan Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanları korona virüs hastalarının azalmasını erik dalı oynayarak kutladı. Hastane koridorundaki erik dalı, renkli görüntüler oluşturdu.

Yeni tip korona virüs salgınına karşı normalleşme çalışmaları başlatılırken iyileşen hastalar da bir bir taburcu olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Eyüpsultan Devlet Hastanesi servislerinde virüs nedeniyle tedavi gören hasta sayısı da azalmaya başladı. Hastanede korona virüs tedavisi sonrası iyileşen bir hasta daha alkışlar eşliğinde uğurlanırken, sağlık çalışanları servislerde hasta sayısının azalmasını erik dalı oynayarak kutladı. Hastaların sağlıklı bir şekilde taburcu olmalarının sevincini hastane koridorunda erik dalı oynayarak kutlayan sağlık çalışanları, renkli görüntüler oluşturdu. Öte yandan sağlık çalışanları, hastaların hijyenine büyük önem göstererek süreçte ön sıralarda yer alan hastanenin temizlik görevlilerine de teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211