banner3088

Yeşilköy salgın hastanesinin isim tabelası konuldu

banner3457

KORONA VİRÜS İLE MÜCADELE KAPSAMINDA YAPIMINA BAŞLANILAN VE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TAMAMLANMASI BEKLENEN YEŞİLKÖY'DEKİ SALGIN HASTANESİN İSİM TABELASI KONULDU. "YEŞİLKÖY ÇOK AMAÇLI ACİL DURUM HASTANESİ" YAZILI TABELA GİRİŞ BİNASININ ÜSTÜNE YERLEŞTİRİLİRKEN, ÇEVRE UYARI TABELALARININ DA TAKILDI.

Yeşilköy salgın hastanesinin isim tabelası konuldu

Korona virüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanılan ve önümüzdeki günlerde tamamlanması beklenen Yeşilköy’deki salgın hastanesin isim tabelası konuldu. "Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi" yazılı tabela giriş binasının üstüne yerleştirilirken, çevre uyarı tabelalarının da takıldı.

Korona virüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanılan ve önümüzdeki günlerde tamamlanması beklenen Yeşilköy’deki salgın hastanesinin inşaatında sona yaklaşıldı. Hastanenin isminin bulunduğu tabela yerleştirilirken uyarı levhaları da hastane çevresine asıldı. "Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi" yazılı tabela giriş binasının üstüne yerleştirilirken, çevre uyarı tabelalarının da takıldı. Hastanenin önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor. Öte yandan hastane inşaatında son durum havadan drone ile görüntülendi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3153

banner3197

banner3196