banner3088

Camilere Seccade Alımı Yapıldı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ramazan coşkusunu yaşayan cemaatin yoğunluğu ve kalabalığının ihtiyacını karşılamak amacıyla ilçedeki camilere seccade alımı yaptı.

Camilere Seccade Alımı Yapıldı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçede Ramazan’ın yaşanması ve yaşatılması adına çalışmalarını sürdürüyor. Cami gezilerinden mescit yapımına, cami temizliklerinden tente alımına, Ramazan eğlencelerinden Gıda Bankası tarafından yapılan yardımlara kadar Ramazan ayı kapsamında birçok hizmet veren Işıklar, ilçedeki tüm camilere seccade alımı da gerçekleştirdi. Cami içinde yer bulamayan, yerde namaz kılmak zorunda kalan vatandaşlar, Silivri Belediyesi tarafından özel olarak hazırlatılan seccadelerde ibadetlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirecek.

 

DAĞITIM BAŞLADI

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçe genelindeki tüm camilere dağıtılmak üzere yaptırılan seccadelerin ilçe merkezine dağıtılacak olanlarını Silivri İlçe Müftüsü Mustafa Onat’a teslim etti. Müftü Onat, camilerde büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan bu hizmeti için Başkan Işıklar’a teşekkür etti. İlçe genelindeki diğer camilerde de seccade dağıtımı başladı.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2012, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197