banner3088

İlçe Milli Eğitim Müdürü Değişti

İstanbul ilçe milli eğitim müdürlüklerinde büyük değişimler yaşandı. Edinilen bilgilere göre Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay’ın yerine Zekeriya Artar atandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Değişti

Uzun zamandır beklenen İstanbul ilçe milli eğitim müdürleri değişimi yapıldı.13 ilçe milli eğitim müdürü görevden alınırken yerlerine yeni atamalar yapıldı.Edinilen bilgilere göre Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Ahmet Ay’ın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne alınırken yerine Beylikdüzü Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi müdürü Zekeriya Artar atandı.

ZEKERİYA ARTAR KİMDİR ?

1973 Gaziantep İslahiye doğumlu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Hatay  İskenderun´da tamamladıktan sonra, 1997 yılı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünden Mezun oldu.1997 Yılında Büyükçekmece İlçesi Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Lisesinde  Coğrafya Öğretmeni olarak göreve başladı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Fiziki Coğrafya Anabilim dalında Yüksek Lisansı Tamamladı. 1998 yılından 2010 yılına kadar aynı okulda  Koordinatör Müdür Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra 2010 yılında Büyükçekmece İlçesi Kumburgaz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesine Müdür Başyardımcısı olarak atandı. 2014-2019 yılları arasında Beylikdüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürü olarak görev aldı. 19.08.2019 tarihinden itibaren okulumuzda  Müdür olarak  görev yapmaktadır.. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 5 ay Önce

inşAllah buda namaza makam arabasıyla gitmez

Seher İnci
Seher İnci - 5 ay Önce

Darısı sube müdürlerinin ve müdürden daha müdür bölüm şefinin başına. Keser döner, sap döner gün gelir hesap döner...

cem
cem - 5 ay Önce

silivri tarihinde ilk kez milli eğitimin yaptığı ihaleden dolayı şube müd. nezarete atılarak savcılığa sevk edilmiştir bunlar pişkin pişkin devam ettiler

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197