banner3088

İtfaiye Ailesi İBB Florya Sosyal Tesislerinde bir araya geldi

İtfaiye Teşkilatı, 304. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Florya Sosyal tesislerinde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

İtfaiye Ailesi İBB Florya Sosyal Tesislerinde bir araya geldi

304. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İstanbul İtfaiyesi'nin Florya Sosyal tesislerinde düzenlenen yemeğine İtfaiye Daire Başkanı Ali KARAHAN, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel TURBAY, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Yardımcısı Medeni SEVİNÇ, Büyükçekmece Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem YAZIR, Büyükçekmece Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet BAYRAKTAR, Bakırköy İlçe Müftüsü Selami AYDIN ile İtfaiye Müdür, Müdür Yardımcıları, amirleri, İtfaiye çalışanları, gönüllü itfaiyeciler, emekli itfaiyeciler ve şehit aileleri katıldı.

Gecede övgülerin en kıymetlisine mazhar olmuş bu şehre hizmeti emanet bilen, özellikle son yıllardaki yatırımlarla büyüyen, gelişen, güçlenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nin geçmişi ve bugünü ile birlikte büyük bir aile olduğu ve daha güvenli İstanbul için geleceğe emin adımlarla yürüdüğü bir kez daha hissedildi.

Düzenlenen programda yılın itfaiyecilerine ve emekli olan çalışanlarımıza teşekkür belgeleri ile hediyeleri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211