banner3088

Silivri’de Tıp Bayramı Kutlaması

14 Mart Tıp Bayramı, Silivri Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle kutlandı. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, çalışanların gününü kutladı.

14 Mart Tıp Bayramı, Silivri Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreniyle kutlandı. Tabipler Odası Silivri Temsilciliği, Silivri’de faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarının temsilcilileri ve Silivrili doktorlar tören alanında hazır bulunarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdi. Gerçekleşen törene Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda sağlık kuruluşu temsilcisi katıldı. İstanbul Tabipler Odası Silivri Temsilciliği tarafından düzenlenen törende günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirildi.

 

SAĞLIK KURULUŞLARINA ZİYARET

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçede bulunan sağlık kuruluşlarını da dolaşarak çalışanların gününü kutladı. Sağlık personeline karanfil hediye eden Başkan Işıklar, hastaları da ziyaret etti.

 


Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2012, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211