Kağıthaneliler kışın tadını balık ekmek festivalinde çıkardı

Kağıthane Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda yapılan sucuk ekmek festivalinden sonra bu hafta sonu da balık ekmek festivali ile Hasbahçe'de İstanbulluları ağırladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kağıthane Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda yapılan sucuk ekmek festivalinden sonra bu hafta sonu da balık ekmek festivali ile Hasbahçe’de İstanbulluları ağırladı.

Kağıthane Belediyesi hafta sonu Hasbahçe Mesiresi’nde halka balık ekmek ziyafeti sundu. Usta şefler tarafından 10 bin kişiye 2 ton balık ekmek ayrıca helva ve gazoz ikram edildi. Festivale yöresel müzikler ve halk oyunları da renk kattı. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Recebim festivalde sahne aldı. Kağıthaneliler, sanatçının seslendirdiği türkülere horonla eşlik etti. Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin mangalın başına geçerek halka balık ekmek dağıttı. Başkan Öztekin, “Geçen haftalarda sucuk ekmek festivali yapmıştık. Bugün de aynı coşkuyla balık ekmek festivali düzenliyoruz. Vatandaşlarımız da yoğun katılım gösterdi. Birlik ve beraberliğimizi hissettiren böylesi bir günde oldukça mutluyuz.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN